İlimiz 2018-2019 Futbol Sezonu 2. Amatör Küme, U-19, U-16 ve U-14 liglerine katılacak takımlarımızın fikstür kuraları 18.12.2018 tarihinde Federasyonumuzda çekildi.

Buna göre;

a) 2.Amatör Küme  26-27 Ocak 2019 tarihinde başlayacak.

İLK HAFTA MÜSABAKALARI

A GRUBU

Gündoğanspor / Konacıkspor

Bitez Dondurma Pedasa Genç.spor /Kavaklıdere Bld.spor

Milas Dörtyol Genç.spor / Köteklispor

Ortaköyspor /Bodrum Turkuazspor

B GRUBU

Fethiye Yeni Mah.Kült.Spor / Beldibispor

Çiftlik Bld.spor / Çamköyspor

Bozburun Bld.spor / Fethiye Beşkaza Genç.spor

Yeşilüzümlüspor (Bay)

b)U-19 Ligi 12-13 Ocak 2019 tarihinde başlayacak.

İLK HAFTA MAÇLARI
A GRUBU

Menteşe Yerküpespor / Yatağanspor

Bafa Bld.Zeytinspor / Yeni Milasspor

Bodrum Turkuazspor (Bay)

B GRUBU

Marmarisspor /Ortaca Bld.spor

Köyceğiz Bld.spor /Günlükbaşıspor

c)U-16 Ligi 19-20 Ocak 2019 tarihinde başlayacak.

İLK HAFTA MAÇLARI
A GRUBU

Menteşe Yerküpespor / Milas Gençlikspor

Milas Bld.Beçin Genç.spor / Gümüşlük Genç.spor

Yeni Milasspor / Bodrum 1925 spor

Bodrum Göltürkbüküspor /Bitez Dondurma Pedasa Genç.spor

B GRUBU

Köyceğiz Bld.spor / Mimarasspor

Marmaris Genç.spor / Likyaspor

Fethiye Beşkaza Genç.spor / Karaçulhaspor

Ortaca Bld.spor / Çiftlik Bld.spor

d)U-14 Ligi 19-20 Ocak 2019 tarihinde başlayacak.

İLK HAFTA MAÇLARI
A GRUBU

Turgutresispor / B.B.Bodrumspor

Halikarnas Genç.spor / Yalıkavak Bld.spor

Bodrum 1925 spor / Bitez Dondurma Pedasa Genç.spor

Ortakent Yahşi Genç.spor (Bay)

B GRUBU

Milas Gençlikspor / Yatağan Sportif Genç.spor

Saburhane Genç.spor / Muğlaspor

Muğla Üniversitesispor / Yeni Milasspor

Yatağanspor ( Bay)

C GRUBU

Marmaris 1923 spor / Ortaca Esnafspor

Datça 1923 spor/Marmarisspor

Dalyanspor / Marmaris Genç.spor

Ortaca Bld.spor (Bay)

D GRUBU

Fethiyespor / Likyaspor

Fethiye Yeni Mah. Kült.spor / Karaçulhaspor

Çiftlik Bld.spor / Göcek Bld.spor

Dalaman Bld.spor / Fethiye Beşkaza Genç.spor

Yukarıda belirtilen liglere katılan bütün takımlarımıza başarılar dileriz.

ASKF

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.