2016-2017 Futbol Sezonu 2. Dönem başlayacak olan 2.Amatör Küme, U-19, U-16 ve U-14 Ligleri ile ilgili olarak 29 Kasım 2016 tarihinde Federasyonumuzda bu liglere katılacak takımların temsilcileri  ile bir toplantı yapıldı.

Toplantıda; 2. Amatör Küme Tertip Komitesinin kulüplerce seçilmesi gereken 3 temsilci seçildi.

Ayrıca, U-19 Liginin kuraları çekilirken, 2.Amatör Küme ,U-16, U-14 liglerinin fikstür ve grup kuralarının  20.12.2016 Salı günü saat 14.00′de Federasyonumuz merkezinde çekilmesi kararlaştırıldı.

U-19 Ligi  A Grubu 14-15 Ocak 2017’de B Grubu ise 7-8 Ocak 2017′de başlayacak.

İLK HAFTA MAÇLARI

A GRUBU

Milas Belediye Beçin Genç.spor / Bafa Bld.Zeytinspor

Yatağanspor / Yeni Milasspor

Konacıkspor / B.B.Bodrumspor

B GRUBU

Muğla Üniversitesi /Köyceğiz Bld.spor

Menteşegücüspor / Karaçulhaspor

Ula Bld.spor / Yerkesikspor

Ortaca Bld.spor (Bay)

2.Amatör Küme Tertip Kuruluna kulüplerce aşağıda ismleri yazılı temsilciler seçildi;

Sercan ERGİN (Milas Erginspor)

Erhan ÇİFTÇİ (Milas Bld.Beçin Genç.spor)

Mehmet AL ( Düğerek Güneşspor)

2.AMATÖR KÜMEYE KATILACAK TAKIMLAR:

1-Bitez Dondurma Pedasa Genç.spor

2-Bodrum Yalı Genç.spor

3-Çamköyspor

4-Çiftlik Bld.spor

5-Datça Esnafspor

6-Düğerek Güneşspor

7-Esenköyspor

8-Gündoğanspor

9-Milas Bld.Beçin Genç.spor

10-Milas Dörtyol Genç.spor

11-Milas Erginspor

12-Milas Genç.spor

13-Ören Bld.spor

14-Özpisispor

15-Yerkesikspor

16-Menteşe Mrkz.Bld.spor

17-Muğla Gençlerbirliği

18-Bodrumspor 1925

U-16 LİGİNE KATILACAK TAKIMLAR:

1-B.B.Bodrumspor

2-Bodrum Yalı Genç.spor

3-F.Beşkaza Genç.spor

4-Gündoğanspor

5-Köyceğiz Bld.spor

6-Marmaris Genç.Tur. Tic.A.Ş.

7-Marmarisspor

8-Muğlaspor

9-Ortaca Bld.spor

10-Yeni Milasspor

11-Milasgücüspor

12-Dalaman Bld.spor

13-Turgutreisspor

U-14 LİGİNE KATILACAK TAKIMLAR:

1-Bitez Dondurma Pedasa Genç.spor

2-B.B.Bodrumspor

3-Gümüşlük Genç.spor

4-Kavaklıdere Bld.spor

5-Marmaris Genç.spor Tur.Tic.A.Ş.

6-Marmarisspor

7-Menteşe Yerküpespor

8-Milas Genç.spor

9-Muğlaspor

10-Yatağanspor

11-Yeşil Marmarisspor

12-Bodrum 1925 spor

13-Milasgücüspor

14-Fethiygücüspor

15-Bodrum 1925
Yukarıda belirtilen liglere katılacak takımlara başarılar dileriz.

ASKF