2018-2019 Futbol Sezonu 2. Dönem başlayacak olan 2.Amatör Küme, U-19, U-16 ve U-14 Ligleri ile ilgili olarak 04 Aralık 2018 tarihinde Federasyonumuzda bu liglere katılacak takımların temsilcileri  ile bir toplantı yapıldı.

Toplantıda; 2. Amatör Küme Tertip Komitesinin kulüplerce seçilmesi gereken 3 temsilci seçildi.

Ayrıca,  2.Amatör Kümenin 26-27 Ocak 2019,

U-19 Liginin 12-13 Ocak 2019

U-16 ve U-14 Liglerinin de 19-20 Ocak 2019’da başlatılması planlanmıştır.

2.Amatör Küme ,U-19, U-16 ve U-14  liglerinin fikstür ve grup kuralarının  18 Aralık 2018 Salı günü saat 14.00′de Federasyonumuz merkezinde çekilmesi kararlaştırıldı.

2.Amatör Küme Tertip Kuruluna kulüplerce aşağıda ismleri yazılı temsilciler seçildi;

Süleyman BOZYER ( Kavaklıdere Bld.spor)

Enver KAVAK (Fethiye Yeni Mah.Kültür ve Spor )

Sercan ERGİN (Milas Dörtyol Genç.spor)

 

2.AMATÖR KÜMEYE KATILACAK TAKIMLAR:

1-Beldibispor

2-Bitez Dondurma Pedasa Genç.spor

3-Bodrum Turkuazspor

4-Bozburun Bld.spor

5-Çamköyspor

6-Çiftlik Bld.spor

7-Fethiye Beşkaza Genç.spor

8-Fethiye Yeni Mah.Kültürspor

9-Gündoğanspor

10-Kavaklıdere Bld.spor

11-Konacıkspor

12-Milas Dörtyol Genç.spor

13-Yeşilüzümlüspor

 

U-19 LİGİ

1-Bafa Bld.Zeytinspor

2-Bodrum Turkuazspor

3-Günlükbaşıspor

4-Köyceğiz Bld.spor

5-Likyaspor

6-Marmarisspor

7-Menteşe Yerküpespor

8-Milas Bld.Beçin Genç.spor

9-Ortaca Bld.spor

10-Yatağanspor

11-Yeni Milasspor

U-16 LİGİ

1-Bitez Dondurma P.Genç.spor

2-Bodrum 1925 spor

3-Bodrum Göltürkbüküspor

4-Çiftlik Bld.spor

5-Fethiye Beşkaza Genç.spor

6-Gümüşlük Genç.spor

7-Karaçulhaspor

8-Köyceğiz Bld.spor

9-Likyaspor

10-Menteşe Yerküpespor

11-Marmaris Genç.spor

12-Milas Bld.Beçin Genç.spor

13-Milas Gençlikspor

14-Mimarasspor

15-Ortaca Bld.spor

16-Yeni Milasspor

U-14 LİGİ

1-Bitez Dondurma P.Genç.spor

2-Bodrum 1925 spor

3-B.B.Bodrumspor

4-Çiftlik Bld.spor

5-Dalaman Bld.spor

6-Dalyanspor

7-Datça 1923 spor

8-Fethiye Beşkaza Genç.spor

9-Fethiyespor

10-Fethiye Yeni Mah.Kültürspor

11-Göcek Bld.spor

12-Halikarnas Genç.spor

13-Karaçulhaspor

14-Likyaspor

15-Marmaris 1923 spor

16-Marmaris Genç.spor

17-Marmarisspor

18-Menteşe Yerküpespor

19-Milas Gençlikspor

20-Muğlaspor

21-Muğla Üniversitesispor

22-Ortaca Bld.spor

23-Ortaca Esnafspor

24-Ortakent Yahşi Genç.spor

25-Saburhane Genç.spor

26-Turgutreisspor

27-Yalıkavak Bld.spor

28-Yatağanspor

29-Yatağan Sportif Genç.spor

30-Yeni Milasspor

31-Muğla Gençlik ve Spor

 

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.