2017-2018 Futbol Sezonunda 2. Amatör Küme, U-19, U-17 ve U-15 Liglerine katılmak isteyen Kulüplerimizin temsilcileri ile 05 Aralık 2017 Salı günü saat 15:00’de Federasyonumuz Merkezinde bir toplantı yapılacaktır.

Bu toplantıda Aralık ayının 3.haftası başlatılması planlanan U-19 Ligine katılan takımların grup ve fikstür kuraları çekilecek ayrıca Ocak 2018 ayında başlatılması planlanan 2. Amatör Küme, U-17 ve U-15 Liglerinin grupları ile başlama tarihleri belirlenecek ve 2. Amatör Kümenin Tertip Komitesinin, Kulüplerimizce seçilmesi gereken 3 asıl, 3 yedek üyesi seçilecektir.

Belirtilen kategorilere katılacak kulüplerimizin 2017-2018 sezonu için kulüp vizelerini yaptırmış olmaları ve katılacakları kategorileri yazılı olarak 01 Aralık 2017 tarihine kadar Federasyonumuza bildirmeleri gerekmektedir.

İlgili kulüp temsilcilerinin belirlenen tarihte toplantıya katılmaları önemle duyurulur.

ASKF

2.AMATÖR LİGE KATILACAK TAKIMLAR

1-Çamköyspor

2-Fethiye Beşkaza Genç.spor

3-Gündoğanspor

4-Milas Gençlikspor

5-Milasgücüspor

6-Muğla Gençlerbirliği

7-Yeşilüzümlüspor

8-Köteklispor

9-Bitez D.P.Genç.spor,

10-Milas Dörtyol Genç.spor

11-Datça Esnafspor

U-19 LİGİNE KATILACAK TAKIMLAR

1-Bafa Bld.Zeytinspor

2-B.B.Bodrumspor

3-Çiftlik Bld.spor

4-Dalaman Bld.spor

5-Milas Bld. Beçin Genç.spor

6-Ortaca Bld.spor

7-Yeni Milasspor

8-Esenköyspor

9-Köyceğiz Bld.spor

10-Menteşe Yerküpespor

11-Karaçulhaspor

12-Muğlaspor

U-17 LİGİNE KATILACAK TAKIMLAR

1-B.B.Bodrumspor

2-Fethiye Beşkaza Genç.spor

3-Gündoğanspor

4-Marmarisspor

5-Menteş Genç.spor

6-Ortaca Bld.spor

7-Seydikemer Bld.spor

8-Yeni Milasspor

9-Günlükbaşıspor

10-Muğlaspor

U-15 LİGİNE KATILACAK TAKIMLAR

1-Bitez D.P.Genç.spor

2-B.B.Bodrumspor

3-B.Göltürkbüküspor

4-Çiftlik Bld.spor

5-Fethiye Beşkaza Genç.spor

6-Datça Bld.spor

7-Karaovaspor

8-Marmarisspor

9-Milas Gençlikspor

10-Milasgücüspor

11-Ortaca Bld.spor,

12-Yeşil Marmarisspor

13-Bodrum Turkuazspor

14-Yeni Milasspor

15-Gümüşlük Genç.spor

16-Marmaris Genç.spor Tur.Tic.A.Ş.

17-Menteşe Yerküpespor

18-Karaçulhaspor

19-Muğlaspor