2018-2019 Futbol Sezonunda 2. Amatör Küme, U-19, U-16 ve U-14 Liglerine katılmak isteyen Kulüplerimizin temsilcileri ile 04 Aralık 2018 Salı günü saat 14:00’de Federasyonumuz Merkezinde bir toplantı yapılacaktır.

Bu toplantıda Aralık ayının 3.haftası başlatılması planlanan U-19 Ligine katılan takımların grup ve fikstür kuraları çekilecek ayrıca Ocak 2019 ayında başlatılması planlanan 2. Amatör Küme, U-16 ve U-14 Liglerinin grupları ile başlama tarihleri belirlenecek ve 2. Amatör Kümenin Tertip Komitesinin, Kulüplerimizce seçilmesi gereken 3 asıl, 3 yedek üyesi seçilecektir.

Belirtilen kategorilere katılacak kulüplerimizin 2018-2019 sezonu için kulüp vizelerini yaptırmış olmaları ve katılacakları kategorileri yazılı olarak 30 Kasım 2018 tarihine kadar Federasyonumuza bildirmeleri gerekmektedir.

İlgili kulüp temsilcilerinin belirlenen tarihte toplantıya katılmaları önemle duyurulur.

ASKF

MÜRAACAT EDEN KULÜPLER

2.AMATÖR KÜME

1-Beldibispor

2-Bitez Dondurma Pedasa Genç.spor

3-Çiftlik Bld.spor

4-Fethiye Beşkaza Genç.spor

5-Gündoğanspor

6-Konacıkspor

7-Yeşilüzümlüspor

8-Bodrum Turkuazspor

9-Bozburun Bld.spor

10-Milas Dörtyol Genç.spor

11-Çamköyspor

12-Fethiye Yeni Mah.Kültürspor

13-Kavaklıdere Bld.spor

U-19 LİGİ

1-Yatağanspor

2-Menteşe Yerküpespor

3-Köyceğiz Bld.spor

4-Marmarisspor

5-Yeni Milasspor

6-Bodrum Turkuazspor

7-Milas Bld.Beçin Genç.spor

8-Likyaspor

9-Günlükbaşıspor

10-Ortaca Bld.spor

11-Bafa Bld.Zeytinspor

U-16 LİGİ

1-Bitez Dondurma P.Genç.spor

2-Bodrum 1925 spor

3-Bodrum Göltürkbüküspor

4-Çiftlik Bld.spor

5-Milas Bld.Beçin Genç.spor

6-Milas Gençlikspor

7-Menteşe Yerküpespor

8-Gümüşlük Genç.spor

9-Karaçulhaspor

10-Köyceğiz Bld.spor

11-Yeni Milasspor

12-Mimarasspor

13-Marmaris Genç.spor

14-Fethiye Beşkaza Genç.spor

15-Likyaspor

16-Ortaca Bld.spor

U-14 LİGİ

1-Bitez Dondurma P.Genç.spor

2-Bodrum 1925 spor

3-Çiftlik Bld.spor

4-Dalyanspor

5-Fethiyespor

6-Halikarnas Genç.spor

7-Marmarisspor

8-Milas Gençlikspor

9-Muğlaspor

10-Muğla Üniversitesispor

11-Ortakent Yahşi Genç.spor

12-Yalıkavak Bld.spor

13-Yatağanspor

14-Menteşe Yerküpespor

15-B.B.Bodrumspor

16-Yatağan Sportif Genç.spor

17-Göcek Bld.spor

18-Karaçulhaspor

19-Yeni Milasspor

20-Marmaris Genç.spor

21-Fethiye Beşkaza Genç.spor

22-Likyaspor

23-Ortaca Esnafspor

24-Turgutreisspor

25-Marmaris 1923 spor

26-Saburhane Genç.spor

27-Ortaca Bld.spor

28-Datça 1923 spor

29-Fethiye Yeni Mah.Kültürspor