2019-2020 Futbol Sezonunda 2. Amatör Küme, U-19, U-17 ve U-15 Liglerine katılmak isteyen Kulüplerimizin temsilcileri ile 03 Aralık 2019 Salı günü saat 14:00’de Federasyonumuz Merkezinde bir toplantı yapılacaktır.

Bu toplantıda Aralık ayının 3.haftası başlatılması planlanan U-19 Ligine katılan takımların grup ve fikstür kuraları çekilecek ayrıca Ocak 2020 de başlatılması planlanan 2. Amatör Küme, U-17 ve U-15 Liglerinin grupları ile başlama tarihleri belirlenecek ve 2. Amatör Kümenin Tertip Komitesinin, Kulüplerimizce seçilmesi gereken 3 asıl, 3 yedek üyesi seçilecektir.

Belirtilen kategorilere katılacak kulüplerimizin 2019-2020 sezonu için kulüp vizelerini yaptırmış olmaları ve katılacakları kategorileri yazılı olarak 29 Kasım 2019 tarihine kadar Federasyonumuza bildirmeleri gerekmektedir.

İlgili kulüp temsilcilerinin belirlenen tarihte toplantıya katılmaları önemle duyurulur.

ASKF

MÜRAACAT EDEN KULÜPLER

2.AMATÖR KÜME

1-Beldibispor

2-Bitez Dondurma Pedasa Genç.spor

3-Çamköyspor

4-Gündoğanspor

5-Milas Bld.Örenspor

6-Fethiye Yeni Mah. Kültür ve Spor

7-Marmaris Belediyesi spor

8-Köyceğiz spor

9-Bozburun Bld.spor

10-Marmarisspor

11-Fethiye Gençlik ve Spor Hareketi

U-19 LİGİ

1-Bafa Bld.Zeytinspor

2-Gündoğanspor

3-Milas Gençlikspor

4-Ortaca Bld.spor

5-Yatağanspor

6-Ula Bld.spor

7-Likyaspor

8-Yeni Milasspor

U-17 LİGİ

1-Bodrum 1925 spor

2-B.Göltürkbüküspor

3-Milas Gençlikspor

4-Ortaca Bld.spor

5-Yatağanspor

6-Likyaspor

7-Mimarasspor

8-Gümüşlük Genç.spor

9-Yeni Milasspor

10-Karaçulhaspor

11-Fethiye Beşkaza Genç.spor

U-15 LİGİ

1-Bitez Dondurma Pedasa Genç.spor

2-Bodrum 1925 spor

3-Dalaman Bld Genç.spor

4-Fethiye Beşkaza Genç.spor

5-Milas Gençlikspor

6-Ortaca Bld.spor

7-Yatağanspor

8-Likyaspor

9-Mimarasspor

10-Ölüdeniz Bld.spor

11-Fethiye Yeni Mah. Kültür ve Spor

12-Karaçulhaspor

13-Yeni Milasspor

14-Marmaris 1923 spor

15-Bozburun Bld.spor

16-Turgutreisspor

17-Muğla Atletikspor

18-Körfez 1940 spor

19-Ortaca Esnafspor

20-Körfez Gençlikspor

21-Marmarisspor