FUTBOL İL TEMSİLCİSİ
Ali KARAKAYA

FUTBOL İL TEMSİLCİSİ YARDIMCISI
Memiş Alper YILDIRIM

SÜPER AMATÖR LİG TERTİP KOMİTESİ

Başkan Ali KARAKAYA      (Futbol İl Temsilcisi)

ASİL ÜYELİKLERE

1- Serkan PAÇALI                   ( Gençlik ve Spor İl Müd.Tem.)

2- Mehmet KOÇAL                 ( ASKF Temsilcisi)

3-Mehmet GÖRGÜLÜ             ( TÜFAD Temsilcisi )

4- Fatih OCAK                         ( TFF Hak.ve Göz.Der.Temsilcisi )

5-Ümit Sefa GİRGİN                (Saha Kom.Der. Temsilcisi)

6- Erhan ÇİFTÇİ                           ( Kulüp Temsilcisi )

7- Ahmet KARABIYIK                    ( Kulüp Temsilcisi )

8- Şahin KIRKAN                             ( Kulüp Temsilcisi )

1.AMATÖR KÜME TERTİP KOMİTESİ
Başkan Ali KARAKAYA (Futbol İl Temsilcisi)

ASİL ÜYELİKLERE

1- Serkan PAÇALI                   ( Gençlik ve Spor İl Müd.Tem.)

2- Mustafa KOÇAL                 ( ASKF Temsilcisi)

3-Mehmet GÖRGÜLÜ             ( TÜFAD Temsilcisi )

4- Fatih OCAK                         ( TFF Hak.ve Göz.Der.Temsilcisi )

5-Ümit Sefa GİRGİN                (Saha Kom.Der. Temsilcisi)

6- İsmet ŞAHİN                      ( Kulüp Temsilcisi )

7- İlker İĞDELİ                       ( Kulüp Temsilcisi )

8- İbrahim ÇOLAK                  ( Kulüp Temsilcisi )

2.AMATÖR KÜME TERTİP KOMİTESİ
Başkan Ali KARAKAYA (Futbol İl Temsilcisi)

ASİL ÜYELİKLERE

1- Serkan PAÇALI                   ( Gençlik ve Spor İl Müd.Tem.)

2- Mustafa KOÇAL                  ( ASKF Temsilcisi)

3- Mehmet GÖRGÜLÜ            ( TÜFAD Temsilcisi )

4- Fatih OCAK                         ( TFF Hak.ve Göz.Der.Temsilcisi )

5-Ümit Sefa GİRGİN                (Saha Kom.Der. Temsilcisi)

6- Süleyman BOZYER             ( Kulüp Temsilcisi )

7- Enver KAVAK                              ( Kulüp Temsilcisi )

8- Sercan ERGİN                      ( Kulüp Temsilcisi )

ALT YAPI LİGLERİ TERTİP KOMİTESİ
Başkan Ali KARAKAYA (Futbol İl Temsilcisi)

ASİL ÜYELİKLERE

1- Serkan PAÇALI                   ( Gençlik ve Spor İl Müd.Tem.)

2- M.Ali İNCE                         ( ASKF Temsilcisi)

3-Mehmet GÖRGÜLÜ             ( TÜFAD Temsilcisi )

4- Fatih OCAK                         ( TFF Hak.ve Göz.Der.Temsilcisi )

5-Ümit Sefa GİRGİN                (Saha Kom.Der. Temsilcisi)

6- Sadettin KUYUCU               ( Kulüp Temsilcisi

7- Sercan ERGİN                      ( Kulüp Temsilcisi )

8- Oben YANGILI                  ( Kulüp Temsilcisi )