İlimiz 2019-2020 Futbol Sezonu Süper Amatör Lig, 1. Amatör Küme, U-16, U-14 ve U-12 liglerine katılacak takımlarımızın fikstür kuraları çekildi.

Buna göre;

a) Süper Amatör Lig   26-27 Ekim 2019 tarihlerinde başlayacak.

İLK HAFTA MÜSABAKALARI

Menteşe Yerküpespor / Dalyanspor

Muğla Üniversitesispor / Yeni Milasspor

Göcekspor /Seydikemer Bld.spor

Milas Bld.Beçin Genç.spor / Düğerek Güneşsspor

Karaovaspor / Gümüşlük Genç.spor

Dalaman Bld.spor (Bay)

b) 1. Amatör Küme  12-13 Ekim 2019 tarihlerinde başlayacak.

A GRUBU İLK HAFTA MAÇLARI 

Milas Gençlikspor / Bafa Bld.Zeytinspor

Ortaköyspor / Özpisispor

Güllük Bld.spor / Bodrum Göltürkbüküspor

Bodrum Yalı Genç.spor (Bay)

B GRUBU İLK HAFTA MAÇLARI

Günlükbaşıspor / Yerkesikspor

Köyceğiz Bld.spor / Karaçulhaspor

Yeşilüzümlüspor / Ula Bld.spor

Datça Bld.spor / Marmaris Genç.spor

c) U-16 Ligi   05-06 Ekim 2019 tarihlerinde başlayacak.

A GRUBU İLK HAFTA MAÇLARI (05-06 Ekim 2019)

Marmaris 1923 spor / Milas Gençlikspor

Bodrum 1925 spor / Bitez D.P.Genç.spor

Gümüşlük Genç.spor / Marmarisspor

Yeni Milasspor (Bay)

B GRUBU İLK HAFTA MAÇLARI (05-06 Ekim 2019)

Karaçulhaspor / Fethiye Beşkaza Genç.spor

Ortaca Esnafspor / Ortaca Bld.spor

Fethiye Çiftlikspor / Dalyanspor

d) U-14 Ligi  A ve B Grubu 12-13 Ekim 2019 tarihinde, C ve D Grubu ise 28-29 Eylül 2019 tarihinde başlayacak.

A GRUBU İLK HAFTA MAÇLAR (12-13 Ekim 2019)

Turgutreisspor / Ortakent Yahşi Genç.spor

Halikarnas Genç.spor / Bitez D.P. Genç.spor

Konacıkspor / B.B.Bodrumspor

Gümüşlük Genç.spor / Bodrum 1925spor

B GRUBU İLK HAFTA MAÇLAR (12-13 Ekim 2019)

Muğlaspor / 48 Çağdaşspor

Körfez 1940 spor / Saburhane Genç.spor

Yeni Milasspor / Yatağanspor

Yatağan Sportif Gençspor / Milas Gençlikspor

C GRUBU İLK HAFTA MAÇLAR (28-29  Eylül  2019)

Köyceğiz Sportif /Ortaca Esnafspor

Marmaris 1923 spor / Datça 1923 spor

Ortaca Bld.spor / Ekol 2017 spor

Beldibispor / Mimarasspor

Dalyanspor (Bay)

D GRUBU İLK HAFTA MAÇLAR (28-29  Eylül  2019)

Çamköyspor / Karaçulhaspor

Likyaspor / Fethiye Beşkaza Genç.spor

Dalaman Bld.spor / Fethiye Çiftlikspor

Esenköyspor / Fethiyespor

Göcekspor (Bay)

e) U-12 Ligi A ve E Grubu 28-29 Eylül 2019 tarihinde, B, C ve D Grubları ise 12-13 Ekim 2019 tarihinde başlayacak.

A GRUBU İLK HAFTA MAÇLARI (28-29  Eylül  2019)

Konacıkspor / Turgutreisspor

Halikarnas Genç.spor / Bodrum Birlikspor

B.B.Bodrumspor / Bitez D.P. Genç.spor

Yalıkavak Bld.spor / Bodrum 1925 spor

Ortakent Yahşi  Gençs.por (Bay)

B GRUBU İLK HAFTA MAÇLAR (12-13 Ekim 2019)

Milas Bld.Beçin Genç.spor / 48 Çağdaşspor

Milas Bld.Örenspor / Menteşe Yerküpespor

Menteş Genç.spor / Karaovaspor

Yatağansportif / Milas Gençlikspor

C GRUBU İLK HAFTA MAÇLAR (12-13 Ekim 2019)

Altın Martılarspor / Marmarisspor

Datça 1923 spor / Mimarasspor

Yeşil Marmarisspor / Yerkesikspor

Marmaris 1923 spor / Muğlaspor

D GRUBU İLK HAFTA MAÇLAR (12-13 Ekim 2019)

Saburhane Genç.spor / Ortaca Esnafspor

Ortaca Bld.spor / Göcekspor

Körfez 1940 spor / Dalyanspor

Dalaman Bld.spor / Ekol 2017 spor

E GRUBU İLK HAFTA MAÇLARI (28-29  Eylül  2019)

Fethiyegücüspor/ Ölüdeniz Bld.spor

Esenköyspor / Fehiye Çiftlik spor

Karaçulhaspor /Fethiye Beşkaza Genç.spor

Fethiyespor / Çamköyspor

Likyaspor (Bay)

Yukarıda belirtilen liglere katılan bütün takımlarımıza başarılar dileriz.

ASKF

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.