İlimiz 2019-2020 futbol sezonu Süper Amatör, 1.Amatör Küme, U-16, U-14 ve U-12 Liglerine ait grup ve fikstür kuraları önümüzdeki günlerde belirlenecek tarihte  Federasyonumuz merkezinde katılan kulüp temsilcileri ile birlikte ilgili Tertip Kurullarınca çekilecektir.
Bu nedenle yukarıda belirtilen liglere katılmak isteyen kulüpler yapılacak teknik çalışmaya esas olmak ve ilgili talimatlar gereği kura çekiminden önce vize ücretlerini yatırarak hangi kategorilerde katılacaklarına dair dilekçelerini, dekontlar ile birlikte 05.09.2019 Perşmbe günü saat 17.00’ye kadar Federasyonumuza göndermeleri gerekmektedir.
Belirtilen saat ve tarihe kadar vize ücretlerini yatırmayıp hangi kategorilere katılacaklarını yazılı olarak bildirmeyen kulüplerin takımları ilgili talimatlar gereği kesinlikle kuraya dahil edilmeyecektir.
Kulüplerimizin yukarıda belirtilen hususları dikkate alarak gerekli işlemleri yapmaları  önemle duyurulur.
ASKF

SÜPER AMATÖR LİGE KATILACAK TAKIMLAR

1- Dalaman Bld.Genç.spor

2-Dalyanspor

3-Düğerek Güneşspor

4-Göcek spor

5-Gümüşlük Genç.spor

6-Karaovaspor

7-Milas Bld.Beçin Genç.spor

8- Muğla Üniversitesispor

9- Seydikemer bld.spor

10-Yeni Milasspor

11-Menteşe Yerküpespor

12-Turgutreisspor

1.AMATÖR LİGE KATILACAK TAKIMLAR

1-Bodrum Göltürkbüküspor

2-Bodrum Yalı Genç.spor

3-Datça Bld.spor

4-Güllük Bld.spor

5-Günlükbaşıspor

6-Karaçulhaspor

7-Köyceğiz Bld.spor

8-Milas Gençlikspor

9-Ortakent Yahşi Genç.spor

10-Ortaköyspor

11-Özpisispor

12-Ula Bld.spor

13-Yerkesikspor

14-Yeşilüzümlüspor

15-Marmaris Genç.spor

16-Bafa Bld.Zeytinspor

U-16 LİGİNE KATILACAK TAKIMLAR

1-Bitez D.P. Genç.spor

2-Bodrum 1925 spor

3-Çiftlik Bld.spor

4-Dalyanspor

5-Fethiye Beşkaza Genç.spor

6-Gümüşlük Genç.spor

7-Karaçulhaspor

8-Likyaspor

9-Marmaris 1923 spor

10-Marmarisspor

11-Milas Gençlikspor

12-Ortaca Bld.spor

13-Ortaca Esnafspor

14-Yeni Milasspor

U-14 LİGİNE KATILACAK TAKIMLAR

1-48 Çağdaş spor

2-Beldibispor

3-Bitez D.P. Genç.spor

4-Bodrum 1925 spor

5-Bodrum Birlikspor

6-B.B.Bodrumspor

7-Çamköyspor

8-Çiftlik Bld.spor

9-Dalaman Bld.Genç.spor

10-Dalyanspor

11-Datça 1923 spor

12-Ekol 2017 spor

13-Esenköyspor

14-Fethiye Beşkaza Genç.spor

15-Fethiyespor

16-Göcek spor

17-Gündoğanspor

18-Halikarnas Genç.spor

19-Karaçulhaspor

20-Konacıkspor

21-Likyaspor

22-Marmaris 1923 spor

23-Milas Gençlikspor

24-Muğlaspor

25-Ortaca Bld.spor

26-Ortaca Esnafspor

27-Ortakent Yahşi Genç.spor

28-Saburhane Genç.spor

29-Turgutreisspor

30-Yatağanspor

31-Yeni Milasspor

32-Mimarasspor

33-Yatağan Sportif Genç.spor

34-Gümüşlük Genç.spor

35-Körfez 1940 spor

U-12 LİGİNE KATILACAK TAKIMLAR

1-48 Çağdaş spor

2-Altın Martılar spor

3-Bitez D.P.Genç.spor

4-Bodrum 1925 spor

5-Bodrum Birlikspor

6-B.B.Bodrumspor

7-Çamköyspor

8-Çiftlik Bld.spor

9-Dalaman Bld.Genç.spor

10-Datça 1923 spor

11-Düğerek Güneşspor

12-Ekol 2017 spor

13-Esenköyspor

14-Fethiye Beşkaza Genç.spor

15-Fethiyespor

16-Göcek spor

17-Gümüşlük Genç.spor

18-Halikarnas Genç.spor

19-Karaçulhaspor

20-Karaovaspor

21-Konacıkspor

22-Likyaspor

23-Marmaris 1923 spor

24-Marmarisspor

25-Menteş Genç.spor

26-Milas Bld.Beçin Genç.spor

27-Milas Bld.Ören spor

28-Milas Gençlikspor

29-Muğlaspor

30-Ortaca Bld.spor

31-Ortaca Esnafspor

32-Ortakent Yahşi Genç.spor

33-Saburhane Genç.spor

34-Turgutreisspor

35-Yalıkavak Bld.spor

36-Yatağan Sportif Genç.spor

37-Yeni Milasspor

38-Yerkesikspor

39-Yeşil Marmarisspor

40-Mimarasspor

41-Dalyanspor

42-Ölüdeniz Bld.spor

43-Körfez 1940 spor