İlimiz 2019-2020 futbol sezonu Süper Amatör, 1.Amatör Küme, U-16, U-14 ve U-12 Liglerine ait grup ve fikstür kuraları 11.09.2019 Çarşamba günü saat 14.00’de Federasyonumuz merkezinde katılan kulüp temsilcileri ile birlikte ilgili Tertip Kurullarınca çekilecektir.

Kulüplerimize önemle duyurulur.
ASKF

SÜPER AMATÖR LİGE KATILACAK TAKIMLAR

1- Dalaman Bld.Genç.spor

2-Dalyanspor

3-Düğerek Güneşspor

4-Göcek spor

5-Gümüşlük Genç.spor

6-Karaovaspor

7-Menteşe Yerküpespor

8-Milas Bld.Beçin Genç.spor

9- Muğla Üniversitesispor

10- Seydikemer bld.spor

11-Yeni Milasspor

1.AMATÖR LİGE KATILACAK TAKIMLAR

1-Bafa Bld.Zeytinspor

2-Bodrum Göltürkbüküspor

3-Bodrum Yalı Genç.spor

4-Datça Bld.spor

5-Güllük Bld.spor

6-Günlükbaşıspor

7-Karaçulhaspor

8-Köyceğiz Bld.spor

9-Marmaris Genç.spor

10-Milas Gençlikspor

11-Ortaköyspor

12-Özpisispor

13-Ula Bld.spor

14-Yerkesikspor

15-Yeşilüzümlüspor

U-16 LİGİNE KATILACAK TAKIMLAR

1-Bitez D.P. Genç.spor

2-Bodrum 1925 spor

3-Çiftlik Bld.spor

4-Dalyanspor

5-Fethiye Beşkaza Genç.spor

6-Gümüşlük Genç.spor

7-Karaçulhaspor

8-Likyaspor

9-Marmaris 1923 spor

10-Marmarisspor

11-Milas Gençlikspor

12-Ortaca Bld.spor

13-Ortaca Esnafspor

14-Yeni Milasspor

U-14 LİGİNE KATILACAK TAKIMLAR

1-48 Çağdaş spor

2-Beldibispor

3-Bitez D.P. Genç.spor

4-Bodrum 1925 spor

5-B.B.Bodrumspor

6-Çamköyspor

7-Çiftlik Bld.spor

8-Dalaman Bld.Genç.spor

9-Dalyanspor

10-Datça 1923 spor

11-Ekol 2017 spor

12-Esenköyspor

13-Fethiye Beşkaza Genç.spor

14-Fethiyespor

15-Göcek spor

16-Gümüşlük Genç.spor

17-Halikarnas Genç.spor

18-Karaçulhaspor

19-Konacıkspor

20-Körfez 1940 spor

21-Likyaspor

22-Marmaris 1923 spor

23-Milas Gençlikspor

24-Mimarasspor

25-Muğlaspor

26-Ortaca Bld.spor

27-Ortaca Esnafspor

28-Ortakent Yahşi Genç.spor

29-Saburhane Genç.spor

30-Turgutreisspor

31-Yatağanspor

32-Yatağan Sportif Genç.spor

33-Yeni Milasspor

34-Köyceğiz Sportif

U-12 LİGİNE KATILACAK TAKIMLAR

1-48 Çağdaş spor

2-Altın Martılar spor

3-Bitez D.P.Genç.spor

4-Bodrum 1925 spor

5-Bodrum Birlikspor

6-B.B.Bodrumspor

7-Çamköyspor

8-Çiftlik Bld.spor

9-Dalaman Bld.Genç.spor

10-Dalyanspor

11-Datça 1923 spor

12-Ekol 2017 spor

13-Esenköyspor

14-Fethiye Beşkaza Genç.spor

15-Fethiyegücüspor

16-Fethiyespor

17-Göcek spor

18-Halikarnas Genç.spor

19-Karaçulhaspor

20-Karaovaspor

21-Konacıkspor

22-Körfez 1940 spor

23-Likyaspor

24-Marmaris 1923 spor

25-Marmarisspor

26-Menteş Genç.spor

27-Menteşe Yerküpesspor

28-Milas Bld.Beçin Genç.spor

29-Milas Bld.Ören spor

30-Milas Gençlikspor

31-Mimarasspor

32-Muğlaspor

33-Ortaca Bld.spor

34-Ortaca Esnafspor

35-Ortakent Yahşi Genç.spor

36-Ölüdeniz Bld.spor

37-Saburhane Genç.spor

38-Turgutreisspor

39-Yalıkavak Bld.spor

40-Yatağan Sportif Genç.spor

41-Yerkesikspor

42-Yeşil Marmarisspor