İlimiz 2018-2019 futbol sezonu Süper Amatör, 1.Amatör Küme, U-17, U-15 ve U-12 Liglerine ait grup ve fikstür kuraları 11.09.2018 Salı günü saat 14.00’de Federasyonumuz merkezinde katılan kulüp temsilcileri ile birlikte ilgili Tertip Kurullarınca çekilecektir.
Bu nedenle yukarıda belirtilen liglere katılmak isteyen kulüpler yapılacak teknik çalışmaya esas olmak ve ilgili talimatlar gereği kura çekiminden önce vize ücretlerini yatırarak hangi kategorilerde katılacaklarına dair dilekçelerini, dekontlar ile birlikte 07.09.2018 Cuma günü saat 17.00’ye kadar Federasyonumuza göndermeleri gerekmektedir.
Belirtilen saat ve tarihe kadar vize ücretlerini yatırmayıp hangi kategorilere katılacaklarını yazılı olarak bildirmeyen kulüplerin takımları ilgili talimatlar gereği kesinlikle kuraya dahil edilmeyecektir.
Kulüplerimizin yukarıda belirtilen hususları dikkate alarak gerekli işlemleri yapmaları ve belirlenen tarihte toplantıya katılmaları önemle duyurulur.
ASKF

SÜPER AMATÖR LİGE KATILACAK TAKIMLAR

1-Dalaman Bld.spor

2-Dalyanspor

3-Düğerek Güneşspor

4-Gümüşlük Genç.spor

5-Karaovaspor

6-Turgutreisspor

7-Yeni Milasspor

8-Ortakent Yahşi Genç.

9-Köyceğiz Bld.spor

10-Göcek Bld.spor

11-Milas Bld. Beçin Gençlikspor

12-Muğla Üniversitesispor

1.AMATÖR LİGE KATILACAK TAKIMLAR

1-Bodrum Göltürkbüküspor

2-Milas Gençlikspor

3-Özpisispor

4-Güllük Bld.spor

5-Datça Bld.spor

6-Yerkesikspor

7-Günlükbaşıspor

8-Karaçulhaspor

9-Bafa Bld.Zeytinspor

10-Ula Bld.spor

11-Marmaris Genç.spor Tur.Tic.A.Ş.

12-Seydikemer Bld.spor

13-Bodrum Yalı Genç.spor

14-Muğla Gençlerbirliği

15-Datça Esnafspor

16-Menteşe Yerküpespor

U-17 LİGİNE KATILACAK TAKIMLAR

1-Gündoğanspor

2-Likyaspor

3-Milas Gençlikspor

4-Yatağanspor

5-Yeni Milasspor

6-Yeşilüzümlüspor

7-Köyceğiz Bld.spor

8-Datça Bld.spor

9-Konacıkspor

10-Milas Bld.Beçin Genç.spor

11-Çiftlik Bld.spor

12-Milas Erginspor

13-Ortaca Bld.spor

U-15 LİGİNE KATILACAK TAKIMLAR

1-Bitez D.P.Genç.spor

2-Gümüşlük Genç.spor

3-Karaovaspor

4-Likyaspor

5-Marmaris 1923 spor

6-Milas Gençlikspor

7-Ortaca Esnafspor

8-Turgutreisspor

9-Yeni Milasspor

10-Köyceğiz Bld.spor

11-Marmarisspor

12-Karaçulhaspor

13-Günlükbaşıspor

14-Saburhane Genç.spor

15-Çiftlik Bld.spor

16-Bodrum 1925 spor

17-Menteşe Yerküpespor

18-Ortaca Bld.spor

19-Fethiye Beşkaza Genç.spor

20-Muğla Gençlik ve spor

U-12 LİGİNE KATILACAK TAKIMLAR

1-48 Çağdaşspor

2-B.B.Bodrumspor

3-Dalyanspor

4-Dalaman Bld.spor

5-Düğerek Güneşspor

6-Fethiyespor

7-Gümüşlük Genç.spor

8-Halikarnas Genç.spor

9-Likyaspor

10-Marmaris 1923 spor

11-Menteş Gençlikspor

12-Milas Gençlikspor

13-Ortaca Esnafspor

14-Turgutreisspor

15-Yatağanspor

16-Yatağan Sportif Genç.spor

17-Yeni Milasspor

18-Köyceğiz Bld.spor

19-Beldibispor

20-Muğlaspor

21-Marmarisspor

22-Esenköyspor

23-Ekol 2017 spor

24-Karaçulhaspor

25-Günlükbaşıspor

26-Datça 1923 spor

27-Konacıkspor

28-Marmaris Genç.spor Tur.Tic.A.Ş.

29-Yalıkavak Bld.spor

30-Muğla Üniversitesispor

31-Saburhane Genç.spor

32-Çiftlik Bld.spor

33-Altın Martılar spor

34-Fethiyegücüspor

35-Bodrum 1925 spor

36-Ortakent Yahşi Genç.spor

37-Menteşe Yerküpespor

38-Fethiye Beşkaza Genç.spor

39-Muğla Gençlik ve spor