İlimiz 2017-2018 Futbol Sezonu Süper Amatör Lig, 1. AmatörKüme, U-16, U-14 ve U-12 liglerine katılacak takımlarımızın fikstür kuraları çekildi.

Buna göre;

a) Süper Amatör Lig  21-22 Ekim 2017 tarihlerinde başlayacak.

İLK HAFTA MÜSABAKALARI

Köyceğiz Bld.spor / Yeni Milasspor

Dalaman Bld.spor / Turgutreisspor

Ortakent Yahşi Genç.spor / Göcek Bld.spor

Gümüşlük Genç.spor / Dalyanspor

Marmaris Genç.Tur.Tic.A.Ş./Muğla Üniversitesi

Karaovaspor / Seydikemer Bld.spor

b) 1. Amatör Küme 14-15 Ekim 2017  tarihlerinde başlayacak.

A GRUBU İLK HAFTA MAÇLARI 

Menteşe Yerküpespor / Güllük Bld.spor

Bafa Bld.Zeytinspor / Bodrum Yalı Gençspor

Bodrum Göltürkbüküspor / Konacıkspor

Milas Bld.Beçin Genç.spor (Bay)

B GRUBU İLK HAFTA MAÇLARI

Karaçulhaspor / Yerkesikspor

Günlükbaşıspor / Özpisispor

Ula Bld.spor / Düğerek Güneşspor

Menteşegücüspor / Datça Bld.spor

c) U-16 Ligi   A Grubu 07-08 Ekim 2017 tarihinde, B Grubu ise 21-22 Ekim 2017 tarihlerinde başlayacak.

A GRUBU İLK HAFTA MAÇLARI (07-08 Ekim 2017)

Milas Gençlikspor / Milasgücüspor

Menteşe Yerküpespor / Gündoğanspor

B.B.Bodrumspor / Milas Erginspor

Yeni Milasspor (Bay)

B GRUBU İLK HAFTA MAÇLARI(21-22 Ekim 2017)

Muğlaspor / Ortaca Bld.spor

Köyceğiz Bld.spor / Dalaman Bld.spor

Marmaris Genç.spor Tur.Tic.A.Ş./ Marmarisspor

d) U-14 Ligi  A Grubu 21-22 Ekim 2017, B Grubu, C Grubu ve D Grubu ise 07-08 Ekim 2017  tarihinde başlayacak.

A GRUBU İLK HAFTA MAÇLAR (21-22 Ekim 2017)

Bodrum 1925 spor / Ortakent Yahşi Genç.spor

Bitez Dondurma Pedasa Genç.spor / B.B.Bodrumspor

Gümüşlük Genç.spor / Yalıkavak Bld.spor

B GRUBU İLK HAFTA MAÇLARI (07-08 Ekim 2017)

Muğlaspor / Muğla Gençlerbirliği

Düğerek Güneşspor /Saburhane Genç.spor

Yatağanspor / Milas Erginspor

Milas Gençlikspor / Milasgücüspor

C GRUBU İLK HAFTA MAÇLARI (07-08 Ekim 2017)

Yeşil Marmarisspor / Marmaris Genç.spor Tur.Tic.A.Ş.

Köyceğiz Bld.spor / Ortaca Bld.spor

Dalaman Bld.spor / Marmarisspor

Marmaris Çelikspor (Bay)

D GRUBU İLK HAFTA MAÇLARI (07-08 Ekim 2017)

Fetiyegücüspor /Fethiyespor

Karaçulhaspor / Fethiye Beşkaza Genç.spor

Çamköyspor / Yeşilüzümlüspor

Seydikemer Bld.spor / Çiftlik Bld.spor

e) U-12 Ligi 07-08 Ekim 2017  tarihlerinde başlayacak.

A GRUBU İLK HAFTA MAÇLARI

Yalıkavak Bld.spor / Gümüşlük Genç.spor

Bitez Dondurma Pedasa Genç.spor / Konacıkspor

Bodrum Turkuazspor / Ortakent Yahşi Genç.spor

Halikarnas Genç.spor / Turgutreisspor

B GRUBU İLK HAFTA MAÇLARI

Milas Gençlikspor / Milasgücüspor

Menteşe Yerküpespor / Bodrum 1925 spor

Yatağanspor / Bodrum Yalı Genç.spor

B.B.Bodrumspor (Bay)

C GRUBU İLK HAFTA MAÇLARI

Muğla Üniversitesisspor / 48 Çağdaşspor

Dalyanspor / Muğla Gençlerbirliği

Saburhane Genç.spor / Muğlaspor

Köyceğiz Bld.spor (Bay)

D GRUBU İLK HAFTA MAÇLARI

Marmaris Çelikspor / Yeşil Marmarisspor

Marmarisspor / Marmaris Armutalanspor

Marmaris Genç.Tur.Tic.A.Ş. / Datça Esnafspor

Altın Martılarspor (Bay)

E GRUBU İLK HAFTA MAÇLARI

Çiftlik Bld.spor / Fethiye Beşkaza Genç.spor

Dalaman Bld.spor / Ortaca Esnafspor

Çamköyspor / Karaçulhaspor

Ortaca Bld.spor / Fethiyespor

Yukarıda belirtilen liglere katılan bütün takımlarımıza başarılar dileriz.

ASKF

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.