limiz 2015-2016 Futbol Sezonu Süper Amatör Lig, 1. AmatörKüme, U-17, U-15 ve U-12 liglerine katılacak takımlarımızın fikstür kuraları çekildi.

Buna göre;

a) Süper Amatör Lig  7-8 Kasım 2015 tarihinde başlayacak.

İLK HAFTA MÜSABAKALARI

Menteşegücüspor /Kavaklıdere Bld.spor

Yatağanspor / Marmaris Genç.spor Tur.ve Tic.A.Ş.

Dalaman Bld.spor /Ortakent Yahşi Genç.spor

Yeni Milasspor /Muğla Üniversitesispor

Bozburun Bld.spor / Dalyanspor

Ölüdeniz Bld.spor (Bay)

b) 1. Amatör Küme A Grubu 10-11 Ekim 2015 tarihinde, B Grubu ise 24-25 Ekim 2015 tarihinde başlayacak.

A GRUBU İLK HAFTA MAÇLARI 

Datça Bld.spor / Mumcular Bld.spor

Milas Gençlikspor / Turgutreisspor

Güllük Bld.spor/Gümüşlük Genç.spor

Bodrum Göltürkbüküspor (Bay)

B GRUBU İLK HAFTA MAÇLARI

Esenköyspor / Köyceğiz Bld.spor

Karaçulhaspor/Seydikemer Bld.spor

Ula Bld.spor / Göcek Bld.spor

c) U-17 Ligi   17-18 Ekim 2015 tarihinde başlayacak.

A GRUBU İLK HAFTA MAÇLARI

Gündoğanspor U-17 / Ortakent Yahşi Genç.spor U-17

Konacıkspor U-17 /B.B.Bodrumspor U-17

Turgutreisspor U-17 / Yeni Milasspor U-17

B GRUBU İLK HAFTA MAÇLARI

Milasgücüspor U-17 / Köyceğiz Bld.spor U-17

Yatağanspor U-17 / Marmarisspor U-17

Muğlaspor U-17 / Kariaspor U-17

C GRUBU İLK HAFTA MAÇLARI 

Çiftlik Bld.spor U-17 / Karaçulhaspor U-17

Esenköyspor U-17 / Göcek Bld.spor U-17

Ortaca Bld.spor U-17/Seydikemer Bld.spor U-17

d) U-15 Ligi 3-4 Ekim 2015  tarihinde başlayacak.

A GRUBU İLK HAFTA MAÇLARI

Yeni Milasspor U-15 / Yalı Bld.spor U-15

Gümüşlük Genç.spor U-15 / Milasgücüspor U-15

Gündoğanspor U-15 / B.B.Bodrumspor U-15

Konacıkspor U-15 / Yatağanspor U-15

B GRUBU İLK HAFTA MAÇLARI

Köyceğiz Bld.spor U-15 / Marmaris Genç.spor Tur.ve Tic.A.Ş.

Muğla Atletikspor U-15 / Muğlaspor U-15

Dalaman Bld.spor U-15 /Ortaca Bld.spor U-15

Marmarisspor U-15 (Bay)

e) U-12 Ligi 10-11 Ekim 2015 tarihinde başlayacak

A GRUBU İLK HAFTA MAÇLARI

Ortakent Yahşi Genç.spor U-12 / Bitez  Dondurma Pedasa Genç.spor U-12

Konacıkspor U-12/Gümüşlük Genç.spor U-12

B.B.Bodrumspor U-12 / Yalı Bld.spor U-12

B GRUBU İLK HAFTA MAÇLARI

Muğla Üniversitesispor U-12 / Muğla Atletikspor U-12

Saburhane Genç.spor U-12 / Yatağanspor U-12

Kariaspor U-12 / Muğlaspor U-12

C GRUBU İLK HAFTA MAÇLARI

Köyceğiz Bld.spor U-12 / Yeşil Marmarisspor U-12

Dalyanspor U-12 / Ortaca Bld.spor U-12

Fethiyespor U-12 (Bay)

Yukarıda belirtilen liglere katılan bütün takımlarımıza başarılar dileriz.

ASKF

 

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.