İlimiz 2016-2017 Futbol Sezonu Süper Amatör Lig, 1. AmatörKüme, U-17, U-15 ve U-12 liglerine katılacak takımlarımızın fikstür kuraları çekildi.

Buna göre;

a) Süper Amatör Lig 29-30 Ekim 2016 tarihinde başlayacak.

İLK HAFTA MÜSABAKALARI
Seydikemer Bld.spor / Menteşegücüspor
Yeni Milasspor / Ölüdeniz Bld.spor
Turgutreisspor / Gümüşlük Genç.spor
Muğla Üniversitesispor / Ortakent Yahşi Genç.spor
Dalyanspor / Dalaman Bld.spor
Marmaris Genç.spor (Bay)

b) 1. Amatör Küme 15-16 Ekim 2016 tarihinde başlayacak.

A GRUBU İLK HAFTA MAÇLARI
Kavaklıdere Bld.spor / Karaovaspor
Güllük Bld.spor / Konacıkspor
Bodrum Göltürkbüküspor / Menteşe Yerküpespor
Bafa Bld.Zeytinspor (Bay)

B GRUBU İLK HAFTA MAÇLARI
Karaçulhaspor / Göcek Bld.spor
Datça Bld.spor / Köyceğiz Bld.spor
Ula Bld.spor / Günlükbaşıspor
Yeşilüzümlüspor (Bay)

c) U-17 Ligi 08-09 Ekim 2016 tarihinde başlayacak.

A GRUBU İLK HAFTA MAÇLARI
Menteş Genç.spor / Köyceğiz Bld.spor
Yerkesikspor / Yeni Milasspor
Menteşegücüspor /B.B.Bodrumspor
Gündoğanspor / Yatağanspor

B GRUBU İLK HAFTA MAÇLARI
Esenköyspor / Seydikemer Bld.spor
Günlükbaşıspor / Çiftlik Bld.spor
Karaçulhaspor /Ortaca Bld.spor
Çamköyspor / Yeşilüzümlüspor

d) U-15 Ligi 01-02 Ekim 2016 tarihinde başlayacak.

A GRUBU İLK HAFTA MAÇLARI
Milas Gençlikspor / Bodrum Yalı Gençspor
Halikarnas Genç.spor / Konacıkspor
Turgutreisspor /Milasgücüspor
B.B.Bodrumspor (Bay)

B GRUBU İLK HAFTA MAÇLARI
Köyceğiz Bld.spor / Marmaris Çelikspor
Muğlaspor / FethiyeBeşkaza Genç.spor
Ortaca Bld.spor / Datça Bld.spor
Marmarisspor (Bay)

e) U-12 Ligi 08-09 Ekim 2016 tarihinde başlayacak.

A GRUBU İLK HAFTA MAÇLARI
Bitez D.P.Genç.spor / Gümüşlük Gençspor
Bodrum Yalı Genç.spor / B.B.Bodrumspor
Konacıkspor /Ortakent Yahşi Genç.spor
Turgutreisspor (Bay)

B GRUBU İLK HAFTA MAÇLARI
Karaovaspor / Milas Genç.spor
Ören Bld.spor / Güllük Bld.spor
Muğla Üniversitesispor / Yatağanspor
Milasgücüspor (Bay)

C GRUBU İLK HAFTA MAÇLARI
Saburhane Genç.spor / Marmarisspor
Marmaris Çelikspor / Datça Esnafspor
Marmaris Genç.spor / Muğlaspor
Yeşil Marmarisspor (Bay)

D GRUBU İLK HAFTA MAÇLARI
Karaçulhaspor / Fethiyespor
Köyceğiz Bld.spor / Ortaca Bld.spor
Dalaman Bld.spor / Dalyanspor
Seydikemer Bld.spor (Bay)

Yukarıda belirtilen liglere katılan bütün takımlarımıza başarılar dileriz.

ASKF

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.