İlimiz 2014-2015 Futbol Sezonu Süper Amatör Lig, 1. Amatör Küme, U-17, U-15 ve U-12 liglerine katılacak takımlarımızın fikstür kuraları çekildi.

Buna göre;

a) Süper Amatör Lig  01-02 Kasım 2014 tarihlerinde başlayacak.

İLK HAFTA MÜSABAKALARI

Marmaris Bld.spor / Menteşegücüspor

Dalyanspor /Yatağanspor

Mumcular Bld.spor / Turgutreis Bld.spor

Muğla Üniversitesispor / Bozburun Bld.spor

Dalaman Bld.spor / Ortaca Bld.spor

Yeni Milasspor (Bay)

b) 1. Amatör Küme 18-19 Ekim 2014 tarihinde başlayacak.

A GRUBU İLK HAFTA MAÇLARI 

Gümüşlük Bld.spor / Datça Bld.spor

Yeniköy Termikspor / Ortakent Yahşispor

Güllük Bld.spor / Kavaklıdere Bld.spor

B GRUBU İLK HAFTA MAÇLARI 

Köyceğiz Bld.spor / Göcek Bld.spor

Marmaris Esnafspor / Karaçulhaspor

Ölüdeniz Bld.spor / Yeşilüzümlüspor

c) U-17 Ligi   18-19 Ekim 2014 tarihinde başlayacak.

A GRUBU İLK HAFTA MAÇLARI 

B.B.Bodrumspor U-17 / Beçin Bld.spor U-17

Gündoğanspor U-17 / Konacıkspor U-17

Turgutreis Bld.spor U-17 / Ortakent Yahşi Genç.spor U-17

B GRUBU İLK HAFTA MAÇLARI 

Muğla Gençlerbirliği U-17 / Milasgücüspor U-17

Yeni Milasspor U-17 / Muğlaspor U-17

Yatağanspor U-17 / Telekomspor U-17

C GRUBU İLK HAFTA MAÇLARI 

Yerkesikspor U-17 / Yeşilüzümlüspor U-17

Marmaris Bld.spor U-17 / Ortaca Bld.spor U-17

Çiftlik Bld.spor U-17 / Köyceğiz Bld.spor U-17

d) U-15 Ligi   27-28 Eylül 2014 tarihinde başlayacak.

A GRUBU İLK HAFTA MAÇLARI

Beçin Bld.spor U-15 /Turgutreis Bld.spor U-15

Gündoğanspor U-15 / Milasgücüspor U-15

Güllük Bld.spor U-15 / Ortakent Yahşi Genç.spor U-15

B.B.Bodrumspor U-15 / Göltürkbükü Bld.spor U-15

B GRUBU İLK HAFTA MAÇLARI

Yeni Milasspor U-15 / Köyceğiz Bld.spor U-15

Marmaris Bld.spor U-15 / Ortaca Bld.spor U-15

Yatağanspor U-15 / Muğla Gençlerbirliği U-15

Muğla Atletikspor U-15 /  Muğlaspor U-15

e) U-12 Ligi   11-12 Ekim 2014 tarihinde başlayacak

A GRUBU İLK HAFTA MAÇLARI

Konacıkspor U-12 / Güllük Bld.spor U-12

Yeni Milaspor U-12 / Gündoğanspor U-12

B.B.Bodrumspor U-12 (Bay)

B GRUBU İLK HAFTA MAÇLARI

Muğlaspor U-12/ Muğla Gençlerbirliği U-12

Muğla Üniversitesispor U-12 / Muğla Atletikspor U-12

Saburhane Gençlikspor (Bay)

C GRUBU İLK HAFTA MAÇLARI

Fethiyespor U-12 / Marmaris Bld.spor U-12

Kemerdoğanspor U-12 / Ortaca Bld.spor U-12

Dalyanspor (Bay)

Yukarıda belirtilen liglere katılan bütün takımlarımıza başarılar dileriz.

ASKF