İlimiz U-11 ve U-13 Liglerine Mart ayı içerisinde başlatılması planlanmaktadır.

Bu liglere katılmak isteyen Kulüplerimizin yöneticileri ile 19 Şubat 2019 Salı günü saat 14.00’de Federasyonumuz merkezinde bir toplantı yapılarak, katılacak takımlar  belirlenecek ve  gruplar yapılacaktır.

U-13 Ligine aşağıda isimleri belirtilen 39 takım katılmak için müracaat etmiştir.

1-48 Çağdaşspor

2-Beldibispor

3-Bitez D.P.Genç.spor

4-Bodrum 1925 spor

5-Bodrum Turkuazspor

6-Çiftlik Bld.spor

7-Dalaman Bld.spor

8-Dalyanspor

9-Datça 1923 spor

10-Ekol 2017 spor

11-Fethiyespor

12-Gündoğanspor

13-Halikarnas Genç.spor

14-Karaçulhaspor

15-Kavaklıdere Bld.spor

16-Marmarisspor

17-Milas Gençlikspor

18-Muğla Gençlerbriliği

19-Muğlaspor

20-Muğla Üniversitesispor

21-Ortakent Yahşi Genç.spor

22-Seydikemer Bld.spor

23-Yalıkavak Bld.spor

24-B.B.Bodrumspor

25-Turgutreisspor

26-Yatağan Sportif Genç.spor

27-Düğerek Güneşspor

28-Likyaspor

29-Saburhane Genç.spor

30-Fethiye Beşkaza Genç.spor

31-Marmaris 1923 spor

32-Esenköyspor

33-Çamköyspor

34-Güllük Bld.spor

35-Göcek Bld.spor

36-Ortaca Esnafspor

37-Yeni Milasspor

38-Bodrum Birlikspor

39-Ortaca Bld.spor

U-11 Ligine aşağıda isimleri belirtilen 45 takım katılmak için müracaat etmiştir.

1-48 Çağdaşspor

2-Beldibispor

3-Bitez D.P. Genç.spor

4-Bodrum 1925spor

5-Bodrum Turkuazspor

6-Bodrum Göltürkbüküspor

7-Çiftlik Bld.spor

8-Dalaman Bld.spor

9-Datça 1923spor

10-Düğerek Güneşspor

11-Ekol 2017 spor

12-Fethiyespor

13-Gündoğanspor

14-Halikarnas Genç.spor

15-Karaçulhaspor

16-Karaovaspor

17-Marmarisspor

18-Milas Genlikspor

19-Muğla Gençlerbirliği

20-Muğlaspor

21-Muğla Üniversitesispor

22-Ortakent Yahşi Genç.spor

23-Ortaköyspor

24-Yalıkavak Bld.spor

25-Yerkesikspor

26-B.B.Bodrumspor

27-Turgutreisspor

28-Yatağan Sportif Genç.spor

29-Marmaris Genç.spor Tur.Tic.A.Ş.

30-Gümüşlük Genç.spor

31-Likyaspor

32-Yeşil Marmarisspor

33-Saburhane Genç.spor

34-Fethiyegücüspor

35-Fethiye Beşkaza Genç.spor

36-Bodrum Yalı Genç.spor

37-Marmaris 1923 spor

38-Esenköyspor

39-Marmaris Çelikspor

40-Menteş Genç.spor

41-Ortaca Esnafspor

42-Yeni Milasspor

43-Bodrum Birlikspor

44-Marmaris Armutalanspor

45-Köyceğiz Bld.spor