imiz U-11 ve U-13 Liglerinin Mart ayı içerisinde başlatılması planlanmaktadır.

Bu liglere katılmak isteyen Kulüplerimizin yöneticileri ile 11 Şubat 2020 Salı günü saat 14.00’de Federasyonumuz merkezinde bir toplantı yapılarak, katılacak takımlar  belirlenecek ve  gruplar yapılacaktır.

U-11 ve U-13 Liglerine katılmak isteyen Kulüplerimize önemle duyurulur.

U-13 Ligine aşağıda isimleri belirtilen takımlar katılmak için müracaat etmiştir.

1-48 Çağdaşspor

2-Bitez D.P.Genç.spor

3-Bodrum 1925 spor

4-Bodrum Birlikspor

5-Dalaman Bld.Genç.spor

6-Datça 1923 spor

7-Düğerek Güneşspor

8-Esenköyspor

9-Fethiye Beşkaza Genç.spor

10-Fethiye Gençlik ve Spor Hareketi

11-Fethiyespor

12-Gündoğanspor

13-Halikarnas Genç.spor

14-Karaçulhaspor

15-Milas Bld.Beçin Genç.spor

16-Milas Bld.Ören spor

17-Muğla Atletikspor

18-Muğlaspor

19-Muğla Üniversitesispor

20-Ortaca Bld.spor

21-Ortakent Yahşi Genç.spor

22-Seydikemer Bld.spor

23-Yeşil Marmarisspor

24-Milas Gençlikspor

25-B.B.Bodrumspor

26-Likyaspor

27-Mimarasspor

28-Ortaca Esnafspor

29-Yeni Milasspor

30-Saburhane Genç.spor

31-Çamköyspor

32-Köyceğiz Sportif

33-Göcekspor

34-Yatağan Sportif

35-Marmaris 1923 spor

36-Körfez 1940 spor

37-Bodrum Yalı Genç.spor

38-Dalaman Atletikspor

39-Köyceğiz Bld.spor

40-Turgutreisspor

41-Karaovaspor

42-Yalıkavak Bld.spor

U-11 Ligine aşağıda isimleri belirtilen takımlar katılmak için müracaat etmiştir.

1-48 Çağdaşspor

2-Altın Martılar spor

3-Beldibispor

4-Bitez D.P.Genç.spor

5-Bodrum 1925 spor

6-Bodrum Birlikspor

7-Bodrum İdman Yurdu

8-Dalaman Bld.Genç.spor

9-Datça 1923 spor

10-Düğerek Güneşspor

11-Esenköyspor

12-Fethiye Beşkaza Genç.spor

13-Fethiye Çiftlik spor

14-Fethiye Genç.ve spor Hareketi

15-Fethiyespor

16-Güllük Bld.spor

17-Halikarnas Genç.spor

18-Karaçulhaspor

19-Köyceğizspor

20-Marmaris Armutalanspor

21-Marmarisspor

22-Muğla Atletikspor

23-Muğlaspor

24-Muğla Üniversitesispor

25-Ortaca Bld.spor

26-Ortakent Yahşi Genç.spor

27-Ortaköyspor

28-Seydikemer Bld.spor

29-Yerkesikspor

30-Yeşil Marmarisspor

31-Yeşilüzümlüspor

32-Milas Gençlikspor

33-B.B.Bodrumspor

34-Likyaspor

35-Mimarasspor

36-Ortaca Esnafspor

37-Saburhane Genç.spor

38-Çamköyspor

39-Köyceğiz Sportif

40-Göcekspor

41-Marmaris Bld.spor

42-Yatağan Sportif

43-Marmaris Çelikspor

44-Ölüdeniz Bld.spor

45-Körfez 1940 spor

46-Dalaman Atletikspor

47-Körfez Gençlikspor

48-Turgutreisspor

49-Karaovaspor

50-Muğla Menteşe Mrkz. Bld.spor

51-Yalıkavak Bld.spor