2015-2016 Futbol Sezonunda U-13 ve U-11 liglerine katılacak takımlarımızın temsilcileri ile 23.02.2016 günü Federasyonumuzda bir toplantı yapılarak fikir alılverişinde bulunuldu ve bu liglerin grup ve fikstür kuralarının  01.03.2016 Salı günü saat 14:00′de Federasyonumuz Merkezinde çekilmesi krarlaştırıldı.

Kura çekimi Alt Yapı ligleri Tertip Komitesince bu liglere katılacak takımların kura çekimine katılacak temsilcileri huzurunda yapılacaktır. Ayrıca, bu liglerin başlama tarihleri de belirlenecektir.

U-13 ve U-11 liglerine katılacak Kulüplerimize  önemle duyurulur.

U-13 Ligine aşağıda isimleri belirtilen 30 takım katılmak için müracaat etmiştir.

1-B.B.Bodrumspor U-13

2-Bitez Dondurma Pedasa Genç.spor U-13

3-Bodrum Göltürkbüküspor U-13

4-Dalaman Bld.spor U-13

5-Fethiye Beşkazaspor U-13

6-Fethiyespor U-13

7-Gümüşlük Gençlikspor U-13

8-Karaçulhaspor U-13

9-Kavaklıdedre Bld.spor U-13

10-Konacıkspor U-13

11-Köyceğiz Bld.spor U-13

12-Marmaris Gençlikspor Tur.Tic.ve A.Ş. U-13

13-Marmarisspor U-13

14-Milas Gençlikspor U-13

15-Milasgücüspor U-13

16-Muğla Gençlerbirliği U-13

17-Muğlaspor U-13

18-Muğla Üniversitesispor U-13

19-Mumcular Bld.spor U-13

20-Ortaca Bld.spor U-13

21-Ortakent Yahşi Genç.spor U-13

22-Ölüdeniz Bld.spor U-13

23-Saburhane Genç.spor U-13

24-Seydikemer Bld.spor U-13

25-Turgutreisspor U-13

26-Yalıkavak Bld.spor U-13

27-Yatağanspor U-13

28-Yeni Milasspor U-13

29-Yeşil Marmarisspor U-13

30-Ören Bld.spor U-13

U-11 Ligine aşağıda isimleri belirtilen 30  takım katılmak için müracaat etmiştir.

1-B.B.Bodrumspor U-11

2-Bitez Dondurma Pedasa Genç.spor U-11

3-Dalaman Bld.spor U-11

4-Datça Esnafspor U-11

5-Fethiye Beşkazaspor U-11

6-Fethiyespor U-11

7-Kavaklıdedre Bld.spor U-11

8-Konacıkspor U-11

9-Köyceğiz Bld.spor U-11

10-Marmaris Gençlikspor Tur.Tic.ve A.Ş. U-11

11-Marmarisspor U-11

12-Milas Gençlikspor U-11

13-Muğla Atletikspor U-11

14-Muğla Gençlerbirliği U-11

15-Muğla Merkez Menteşe Bld.spor U-11

16-Yalıkavak Bld.spor U-11

17-Muğlaspor U-11

18-Muğla Üniversitesispor U-11

19-Mumcular Bld.spor U-11

20-Ortaca Bld.spor U-11

21-Saburhane Genç.spor U-11

22-Seydikemer Bld.spor U-11

23-Turgutreisspor U-11

24-Yalı Bld.spor U-11

25-Yatağanspor U-11

26-Yeni Milasspor U-11

27-Yeşil Marmarisspor U-11

28-Bafa Bld.spor Zeytinspor U-11

29-Güllük Bld.spor U-11

30-Menteşe Yerküpespor U-11

Yukarıda belirtilen liglere müracaat ettiği halde katılmak istemeyen kulüplerin 29.02.2016 Pazartesi günü saat 14.00’e kadar yazılı olarak müracaat etmeleri gerekmektedir. Ayrıca, şu ana kadar müracaat etmediği halde katılmak isteyen kulüplerimizin de yine 29.02.2016  Pazartesi günü saat 14.00’e kadar yazılı olarak müracaat etmeleri gerekmektedir.

ASKF

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.