2016-2017 Futbol Sezonunda U-13 ve U-11 liglerine katılacak takımlarımızın temsilcileri ile 21.02.2017 günü Federasyonumuzda bir toplantı yapılarak fikir alışverişinde bulunuldu ve bu liglerin grup ve fikstür kuralarının  28.02.2017 Salı günü saat 14:00′de Federasyonumuz Merkezinde çekilmesi kararlaştırıldı.

Kura çekimi Alt Yapı ligleri Tertip Komitesince bu liglere katılacak takımların kura çekimine katılacak temsilcileri huzurunda yapılacaktır. Söz konusu ligler 18-19 Mart 2017 de başlatılacaktır.

U-13 ve U-11 liglerine katılacak Kulüplerimize  önemle duyurulur.

U-13 Ligine aşağıda isimleri belirtilen 28 takım katılmak için müracaat etmiştir.

1-Bitez Dondurma Pedasa Genç.U-13

2-B.B.Bodrumspor U-13

3-Bodrum Turkuazspor U-13

4-Bodrum 1925 spor U-13

5-Çiftlik Bld.spor U-13

6-Dalyanspor U-13

7-Datça Bld.spor U-13

8-Düğerek Güneşspor U-13

9-Fethiye Beşkaza Genç.spor U-13

10-Fethiyespor U-13

11-Güllük Bld.spor U-13

12-Gümüşlük Genç.spor U-13

13-Karaçulhaspor U-13

14-Karaovaspor U-13

15-Konacıkspor U-13

16-Köyceğiz Bld.spor U-13

17-Marmaris Çelikspor U-13

18-Marmaris Genç.spor U-13

19-Marmarisspor u-13

20-Milas Gençlikspor U-13

21-Milasgücüspor U-13

22-Muğlaspor U-13

23-Ortaca Bld.spor U-13

24-Ortakent Yahşi Genç.spor U-113

25-Yalıkavak Bld.spor U-13

26-Yatağanspor U-13

27-Yeşil Marmarisspor U-13

28-Seydikemer Bld.spor U-13

U-11 Ligine aşağıda isimleri belirtilen  33 takım katılmak için müracaat etmiştir.

1-48 Çağdaş spor U-11

2-Altın Martılarspor U-11

3-Bitez Dondurma Pedasa Genç.U-11

4-B.B.Bodrumspor U-11

5-Bodrum Turkuazspor U-11

6-Bodrum Yalı Genç.spor U-11

7-Bodrum 1925 spor U-11

8-Dalaman Bld.spor U-11

9-Fethiye Beşkaza Genç.spor U-11

10-Fethiyegücüspor U-11

11-Fethiyespor U-11

12-Güllük Bld.spor U-11

13-Gümüşlük Genç.spor U-11

14-Halikarnas Genç.spor U-11

15-Karaçulhaspor U-11

16-Konacıkspor U-11

17-Köyceğiz Bld.spor U-11

18-Marmaris Armutalanspor U-11

19-Marmaris Çelikspor U-11

20-Marmaris Genç.spor U-11

21-Marmarisspor U-11

22-Milas Gençlikspor U-11

23-Milasgücüspor U-11

24-Muğla Menteşe Merkez Bld.spor U-11

25-Muğlaspor U-11

26-Muğla Üniversitesispor U-11

27-Ortaca Bld.spor U-11

28-Ortakent Yahşi Genç.spor U-11

29-Saburhane Genç.spor U-11

30-Turgutreisspor U-11

31-Yalıkavak Bld.spor U-11

32-Yatağanspor U-11

33-Yeşil Marmarisspor U-11

Yukarıda belirtilen liglere müracaat ettiği halde katılmak istemeyen kulüplerin 27.02.2017 Pazartesi günü saat 14.00’e kadar yazılı olarak müracaat etmeleri gerekmektedir. Ayrıca, şu ana kadar müracaat etmediği halde katılmak isteyen kulüplerimizin de yine 27.02.2017  Pazartesi günü saat 14.00’e kadar yazılı olarak müracaat etmeleri gerekmektedir.

İlgili Kulüplerimize önemle duyurulur.

ASKF

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.