2017-2018 Futbol Sezonunda U-13 ve U-11 liglerine katılacak takımlarımızın temsilcileri ile 23.02.2018  Cuma günü Federasyonumuzda bir toplantı yapılarak fikir alışverişinde bulunuldu ve bu liglerin grup ve fikstür kuralarının  28.02.2018 Çarşamba günü saat 14:00′de Federasyonumuz Merkezinde çekilmesi kararlaştırıldı.

Kura çekimi Alt Yapı ligleri Tertip Komitesince bu liglere katılacak takımların kura çekimine katılacak temsilcileri huzurunda yapılacaktır. Söz konusu ligler 17-18 Mart 2018′de başlatılacaktır.

U-13 ve U-11 liglerine katılacak Kulüplerimize  önemle duyurulur.

U-13 Ligine aşağıda isimleri belirtilen 35 takım katılmak için müracaat etmiştir.

1-Bitez D.P. Genç.spor

2-B.B.Bodrumspor

3-Bodrum 1925 Spor

4-Çamköyspor

5-Çiftlik Bld.spor

6-Dalyanspor

7-Datça Esnafspor

8-Fethiye Beşkaza Genç.spor

9-Fethiyespor

10-Gümüşlük Genç.spor

11-Halikarnas Genç.spor

12-Karaçulhaspor

13-Konacıkspor

14-Köyceğiz Bld.spor

15-Likyaspor

16-Marmaris 1923 Spor

17-Marmaris Armutalanspor

18-Marmaris Genç.spor Tur.Tic.A.Ş.

19-Marmarisspor

20-Menteşe Yerküpespor

21-Milas Gençlikspor

22-Milasgücüspor

23-Muğla Gençlerbirliğispor

24-Muğla Üniversitesispor

25-Muğlaspor

26-Ortaca Bld.spor

27-Ortaca Esnafspor

28-Ortakent Yahşi Genç.spor

29-Saburhane Genç.spor

30-Turgutreisspor

31-Yalıkavak Bld.spor

32-Yatağanspor

33-Yatağan Sportif Genç.spor

34-Yeni Milasspor

35-Esenköyspor

U-11 Ligine aşağıda isimleri belirtilen 38 takım katılmak için müracaat etmiştir.

1-48 Çağdaşspor

2-Altın Martılarspor

3-B.B.Bodrumspor

4-Beldibispor

5-Bitez D.P.Genç.spor

6-Bodrum 1925 Spor

7-Bodrum Turkuazspor

8-Çiftlik Bld.spor

9-Dalaman Bld.spor

10-Düğerek Güneşspor

11-Ekol 2017 spor

12-Fethiye Beşkaza Genç.spor

13-Fethiyegücüspor

14-Fethiyespor

15-Güllük Bld.spor

16-Gümüşlük Genç.spor

17-Halikarnas Genç.spor

18-Karaçulhaspor

19-Karaovaspor

20-Konacıkspor

21-Köyceğiz Bld.spor

22-Marmaris Çelikspor

23-Marmaris Genç.spor Tur.Tic.A.Ş.

24-Marmarisspor

25-Menteşe Yerküpespor

26-Milas Gençlikspor

27-Muğla Gençlerbirliğispor

28-Muğla Üniversitesispor

29-Muğlaspor

30-Ortaca Bld.spor

31-Ortaca Esnafspor

32-Ortakent Yahşi Genç.spor

33-Saburhane Genç.spor

34- Yalıkavak Bld.spor

35-Yatağanspor

36-Yatağan Sportif Genç.spor

37-Esenköyspor

38-B.Yalı Genç.spor

Yukarıda belirtilen liglere müracaat ettiği halde katılmak istemeyen kulüplerin 26.02.2018 Pazartesi günü mesai bitimine kadar yazılı olarak müracaat etmeleri gerekmektedir. Ayrıca, şu ana kadar müracaat etmediği halde katılmak isteyen kulüplerimizin de yine 26.02.2018  Pazartesi günü mesai bitimine kadar yazılı olarak müracaat etmeleri gerekmektedir.

İlgili Kulüplerimize önemle duyurulur.

ASKF