2018-2019 Futbol Sezonunda U-13 ve U-11 liglerine katılacak takımlarımızın temsilcileri ile 19.02.2019  Salı günü Federasyonumuzda bir toplantı yapılarak fikir alışverişinde bulunuldu ve bu liglerin grup ve fikstür kuralarının  26.02.2019 Salı günü saat 14:00′de Federasyonumuz Merkezinde çekilmesi kararlaştırıldı.

Kura çekimi Alt Yapı ligleri Tertip Komitesince bu liglere katılacak takımların kura çekimine katılacak temsilcileri huzurunda yapılacaktır. Söz konusu ligler 16-17 Mart 2019′da başlatılacaktır.

U-13 ve U-11 liglerine katılacak Kulüplerimize  önemle duyurulur.

U-13 Ligine aşağıda isimleri belirtilen 38 takım katılmak için müracaat etmiştir

1-48 Çağdaşspor

2-Beldibispor

3-Bitez D.P.Genç.spor

4-Bodrum 1925 spor

5-B.B.Bodrumspor

6-Bodrum Birlikspor

7–Bodrum Turkuazspor

8-Çamköyspor

9-Çiftlik Bld.spor

10-Dalaman Bld.spor

11-Dalyanspor

12-Düğerek Güneşspor

13-Esenköyspor

14-Ekol 2017 spor

15-Fethiyespor

16-Fethiye Beşkaza Genç.spor

17-Göcek Bld.spor

18-Güllük Bld.spor

19-Gündoğanspor

20-Halikarnas Genç.spor

21-Karaçulhaspor

22-Kavaklıdere Bld.spor

23-Likyaspor

24-Marmaris 1923 spor

25-Marmarisspor

26-Milas Gençlikspor

27-Muğla Gençlerbriliği

28-Muğlaspor

29-Muğla Üniversitesispor

30-Ortaca Bld.spor

31-Ortaca Esnafspor

32–Ortakent Yahşi Genç.spor

33-Saburhane Genç.spor

34-Seydikemer Bld.spor

35-Turgutreisspor

36-Yalıkavak Bld.spor

37-Yatağan Sportif Genç.spor

38-Marmari Armutalan spor

U-11 Ligine aşağıda isimleri belirtilen 40 takım katılmak için müracaat etmiştir.

1-48 Çağdaşspor

2-Beldibispor

3-Bitez D.P. Genç.spor

4-Bodrum Birlikspor

5-Bodrum 1925spor

6-B.B.Bodrumspor

7-Bodrum Turkuazspor

8-Bodrum Yalı Genç.spor

9-Çiftlik Bld.spor

10-Dalaman Bld.spor

11-Datça 1923spor

12-Ekol 2017 spor

13-Esenköyspor

14-Fethiye Beşkaza Genç.spor

15-Fethiyespor

16-Fethiyegücüspor

17-Gümüşlük Genç.spor

18-Halikarnas Genç.spor

19-Karaçulhaspor

20-Karaovaspor

21-Köyceğiz Bld.spor

22-Likyaspor

23-Marmaris 1923 spor

24-Marmaris Çelikspor

25-Marmaris Genç.spor Tur.Tic.A.Ş.

26-Marmarisspor

27-Menteş Genç.spor

28-Milas Genlikspor

29-Muğla Gençlerbirliği

30-Muğlaspor

31-Ortaca Esnafspor

32-Ortakent Yahşi Genç.spor

33-Ortaköyspor

34-Saburhane Genç.spor

35-Turgutreisspor

36-Yalıkavak Bld.spor

37-Yatağan Sportif Genç.spor

38-Yeni Milasspor

39-Yerkesikspor

40-Yeşil Marmarisspor

Yukarıda belirtilen liglere müracaat ettiği halde katılmak istemeyen kulüplerin 25.02.2019 Pazartesi günü mesai bitimine kadar yazılı olarak müracaat etmeleri gerekmektedir. Ayrıca, şu ana kadar müracaat etmediği halde katılmak isteyen kulüplerimizin de yine 25.02.2019  Pazartesi günü mesai bitimine kadar yazılı olarak müracaat etmeleri gerekmektedir.

İlgili Kulüplerimize önemle duyurulur.

ASKF