2019-2020 Futbol Sezonunda U-13 ve U-11 liglerine katılacak takımlarımızın temsilcileri ile 11.02.2020  Salı günü Federasyonumuzda bir toplantı yapılarak fikir alışverişinde bulunuldu ve bu liglerin grup ve fikstür kuralarının  19.02.2020 Çarşamba günü saat 14:00′de Federasyonumuz Merkezinde çekilmesi kararlaştırıldı.

Kura çekimi Alt Yapı ligleri Tertip Komitesince bu liglere katılacak takımların kura çekimine katılacak temsilcileri huzurunda yapılacaktır. Söz konusu ligler 07-08 Mart 2020 de başlatılacaktır.

U-13 ve U-11 liglerine katılacak Kulüplerimize  önemle duyurulur.

U-13 Ligine aşağıda isimleri belirtilen 43 takım katılmak için müracaat etmiştir

1-48 Çağdaşspor

2-B.B.Bodrumspor

3-Bitez D.P.Genç.spor

4-Bodrum 1925 spor

5-Bodrum Birlikspor

6-Bodrum Yalı Genç.spor

7-Çamköyspor

8-Dalaman Atletikspor

9-Dalaman Bld.Genç.spor

10-Datça 1923 spor

11-Düğerek Güneşspor

12-Ekol 2017 spor

13-Esenköyspor

14-Fethiye Beşkaza Genç.spor

15-Fethiye Gençlik ve Spor Hareketi

16-Fethiyespor

17-Göcekspor

18-Halikarnas Genç.spor

19-Karaçulhaspor

20-Karaovaspor

21-Körfez 1940 spor

22-Köyceğiz Bld.spor

23-Köyceğiz Sportif

24-Likyaspor

25-Marmaris 1923 spor

26-Milas Bld.Beçin Genç.spor

27-Milas Bld.Ören spor

28-Milas Gençlikspor

29-Mimarasspor

30-Muğla Atletikspor

31-Muğla Üniversitesispor

32-Muğlaspor

33-Ortaca Bld.spor

34-Ortaca Esnafspor

35-Ortakent Yahşi Genç.spor

36-Saburhane Genç.spor

37-Seydikemer Bld.spor

38-Turgutreisspor

39-Yalıkavak Bld.spor

40-Yatağan Sportif

41-Yeni Milasspor

42-Yeşil Marmarisspor

43-Konacıkspor

U-11 Ligine aşağıda isimleri belirtilen 54 takım katılmak için müracaat etmiştir.

1-48 Çağdaşspor

2-Altın Martılar spor

3-B.B.Bodrumspor

4-Beldibispor

5-Bitez D.P.Genç.spor

6-Bodrum 1925 spor

7-Bodrum Birlikspor

8-Bodrum İdman Yurdu

9-Çamköyspor

10-Dalaman Atletikspor

11-Dalaman Bld.Genç.spor

12-Datça 1923 spor

13-Düğerek Güneşspor

14-Ekol 2017 spor

15-Esenköyspor

16-Fethiye Çiftlik spor

17-Fethiye Genç.ve spor Hareketi

18-Fethiyespor

19-Göcekspor

20-Halikarnas Genç.spor

21-Karaçulhaspor

22-Karaovaspor

23-Körfez 1940 spor

24-Körfez Gençlikspor

25-Köyceğiz Sportif

26-Likyaspor

27-Marmaris Armutalanspor

28-Marmaris Bld.spor

29-Marmaris Çelikspor

30-Milas Gençlikspor

31-Mimarasspor

32-Muğla Atletikspor

33-Muğla Menteşe Mrkz. Bld.spor

34-Muğla Üniversitesispor

35-Muğlaspor

36-Ortaca Bld.spor

37-Ortaca Esnafspor

38-Ortakent Yahşi Genç.spor

39-Ortaköyspor

40-Ölüdeniz Bld.spor

41-Saburhane Genç.spor

42-Seydikemer Bld.spor

43-Turgutreisspor

44-Yalıkavak Bld.spor

45-Yatağan Sportif

46-Yerkesikspor

47-Yeşil Marmarisspor

48-Yeşilüzümlüspor

49-Dalaman Esnafspor

50-Milas Bld.Beçin Genç.spor

51-Fethiyegücüspor

52-Marmaris Genç.spor Tur.Tic.A.Ş.

53-Menteş Genç.spor

54-Konacıkspor

Yukarıda belirtilen liglere müracaat ettiği halde katılmak istemeyen kulüplerin 17.02.2020 Pazartesi günü mesai bitimine kadar yazılı olarak müracaat etmeleri gerekmektedir. Ayrıca, şu ana kadar müracaat etmediği halde katılmak isteyen kulüplerimizin de yine 17.02.2020 Pazartesi günü mesai bitimine kadar yazılı olarak müracaat etmeleri gerekmektedir.

İlgili Kulüplerimize önemle duyurulur.

ASKF