03 Nisan 2017 tarihinde başlayan Valilik Kupası Futbol Turnuvası 1.Etap müsabakaları sonucu 2.etaba çıkan 12 takımın kuraları 02 Mayıs 2017 Salı günü saat 11.00’de Federasyonumuzda çekildi.

Buna göre;

A GRUBU                                                    

1-GÖKOVA KÖRFEZSPOR                                                          

2-ULA ESNAFSPOR                                                          

3- ÇÖRÜŞSSPOR                                                                     

MAÇLAR

  Tarih                 Gün             Saat                                   Karşılaşacak Takımlar                  Saha

03.05.2017       Çarşamba         17.00                        Gökova Körfezspor / Ula Esnafspor           Düğerek

08.05.2017       Pazartesi          17.00                               Çörüşsspor/Gökova Körfezspor                     “

11.05.2017       Perşembe         18.15                                   Ula Esnafspor / Çörüşsspor                          “

B GRUBU

1-MUĞLA YİKOB

2-ESENÇAYSPOR

3-ESENÇAY GENÇ.SPOR

 MAÇLAR

  Tarih                 Gün             Saat                                   Karşılaşacak Takımlar                  Saha

03.05.2017       Çarşamba         18.15                             Muğla YİKOB / Esençayspor                   Düğerek

08.05.2017       Pazartesi          18.15                           Esençay Genç.spor / Muğla YİKOB               “

11.05.2017       Perşembe         17.00                             Esençayspor /   Esençay Genç.spor               “

C GRUBU

1-E.A.HASTANESİ

2-ÜNİVERSİTESPOR

3-EMEK ULAŞIM

MAÇLAR

  Tarih                 Gün             Saat                                   Karşılaşacak Takımlar                  Saha

04.05.2017       Perşembe         17.00                         E.A.Hastanesi / Üniversitespor               Düğerek

09.05.2017          Salı               17.00                             Emek Ulaşım / E.A. Hastanesi                   “

12.05.2017         Cuma             18.15                               Üniversitespor / Emek Ulaşım                   “

D GRUBU

1-MALİYESPOR

2-MUĞLA MASTERLER

3-ÇEVRE ŞEHİRCİLİK İL MÜD.

MAÇLAR

  Tarih                 Gün             Saat                                   Karşılaşacak Takımlar                Saha

04.05.2017         Perşembe       18.15                                  Maliyespor / Muğla Masterler              Düğerek

09.05.2017            Salı             18.15                               Çevre Şehircilik İl Müd. / Maliyespor                “

12.05.2017           Cuma           17.00                         Muğla Masterler /Çevre Şehircilik İl Müd.             “

2.Etap müsabakalarına kalan takımlara başarılar dileriz.

ASKF