26 Mart 2018 tarihinde başlayan Valilik Kupası Futbol Turnuvası 1.Etap müsabakaları sonucu 2.etaba çıkan 12 takımın kuraları 23 Nisan 2018 Pazartesi günü saat 11.00’de Federasyonumuzda çekildi.

Buna göre;

 A GRUBU                                                    

1-SOSYAL GÜVENLİK KURUMU                                                          

2-ÇÖRÜŞSPOR                                           

3- TARIMSPOR                                                                     

MAÇLAR

  Tarih                  Gün             Saat                         Karşılaşacak Takımlar                            Saha

25.04.2018     Çarşamba        16.45           Sosyal Güvenlik Kurumu-Çörüşspor                     Düğerek

30.04.2018     Pazartesi          16.45           Tarımspor –Sosyal Güvenlik Kurumu                   Düğerek

03.05.2018     Perşembe         18.00        Çörüşspor – Tarımspor                                            Düğerek

B GRUBU

1-EMEK ULAŞIM

2-EMEK İŞ MAKİNALARI

3-ESENÇAYSPOR

 MAÇLAR

  Tarih                  Gün             Saat                 Karşılaşacak Takımlar                 Saha

25.04.2018     Çarşamba        18.00       Emek Ulaşım –Emek İş Makinaları             Düğerek

30.04.2018     Pazartesi          18.00       Esençayspor – Emek Ulaşım                       Düğerek

03.05.2018     Perşembe        16.45      Emek İş Makinaları-Esençayspor                 Düğerek

C GRUBU

1-MENTEŞE BLD.SPOR

2-ORTAKÖYSPOR

3-GÖKOVA KÖRFEZSPOR

MAÇLAR

  Tarih                  Gün             Saat               Karşılaşacak Takımlar                    Saha

26.04.2018     Perşembe         16.45       Menteşe Bld.spor – Ortaköyspor             Düğerek

01.05.2018        Salı               16.45      Gökova Körfez- Menteşe Bld.spor              Düğerek

04.05.2018       Cuma            18.00       Ortaköyspor –Gökova Körfezspor               Düğerek

D GRUBU

1-GÖLCÜKSPOR

2-FISILTISPOR

3-İL SAĞLIK MÜD.

MAÇLAR

  Tarih              Gün               Saat               Karşılaşacak Takımlar               Saha

26.04.2018       Perşembe       18.00      Gölcükspor – Fısıltıspor                       Düğerek

01.05.2018          Salı             18.00        İl Sağlık Müd.-Gölcükspor                  Düğerek

04.05.2018         Cuma          16.45       Fısıltıspor – İl Sağlık Müd.                    Düğerek

2.Etap müsabakalarına kalan takımlara başarılar dileriz.

ASKF