20 Mart 2019 tarihinde başlayan Valilik Kupası Futbol Turnuvası 1.Etap müsabakaları sonucu 2.etaba çıkan 16 takımın kuraları 30 Nisan 2019 Salı günü saat 11.00’de Federasyonumuzda çekildi.

Buna göre; 

A GRUBU                                                                                                            

1-MENTEŞE BLD.SPOR                                                                           

2-MSK ÜNİVERSİTESİ                                                        

3-ESENÇAYSPOR                                                   

4-GÖLCÜKSPOR   

İLK MAÇLAR

02.05.2019     Perşembe         16.30                    Menteşe Bld.spor / Gölcükspor                 Düğerek

02.05.2019      Perşembe         17.45                  MSKÜ Üniversitesi / Esençayspor            Düğerek

B GRUBU                                               

 1-YARAŞSPOR                                            

 2-ESENÇAY GENÇLİKSPOR                   

 3-EMEKSPOR

 4-YATAĞAN EMEK İŞ

 İLK MAÇLAR

03.05.2019     Cuma              16.30                          Yaraşspor / Yatağan Emek İş              Düğerek

03.05.2019     Cuma              17.45                     Esençay Gençlikspor / Emekspor             Düğerek

C GRUBU                                                                                                          

1-TARIMSPOR                                                                    

2-İL SAĞLIK MÜD.                                                          

3-ÇÖRÜŞSPOR                                                        

4-BAYIRGÜCÜSPOR                                                          

 İLK MAÇLAR

06.05.2019     Pazartesi          16.30                          Tarımspor / Bayırgücüspor                 Düğerek

06.05.2019     Pazartesi          17.45                          İl Sağlık Müd. / Çörüşspor                   Düğerek

  D GRUBU                                               

1-ÇEVRE ŞEHİRCİLİK İL MÜD.           

2-YEMİŞENDEREGÜCÜSPOR                 

 3-MUĞLA SGK

 4-FISILTISPOR

   İLK MAÇLAR 

07.05.2019     Salı                  16.30               Çevre Şehircilik İl Müd./ Fısıltıspor                Düğerek

07.05.2019     Salı                  17.45               Yemişenderegücüspor / Muğla SGK             Düğerek

2.Etap müsabakalarına kalan takımlara başarılar dileriz.

ASKF