Federasyonumuz 19.Başkanalar Kurulu 30 Temmuz 2013 Salı günü Muğla’da CNS Tesislerinde yapıldı.

Toplantıya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Nihat EKİNCİLER , TÜFAD Genel Merkez Genel Sekreteri ve Muğla Şube Başkanı Alaaddin NAGANLU, İl Hakem Kurulu Başkanı Ceyhun GÜNGÖR, TFF Hak.ve Göz.Der. Muğla Şube Başkanı Ali ZAĞLI, Saha Komiserleri Derneği Muğla Şb. Başkanı Ümit Sefa GİRGİN, bazı İl Temsilcileri ve çok sayıda spor kulübümüz  Başkan ve yöneticileri ile Basın ve Yayın Kuruluşu izledi.

Federasyon Başkanımız Mehmet TOP’un açılış konuşmasından sonra konuklar konuşmalarını yaptı daha sonra hazırlanan sunum Başkanımız tarafından sunulması ve Federasyonumuzun bir yıl içersin de yaptığı çalışmaları anlatmasından sonra yeni sezonda talimatlar da meydana gelen değişiklik ve yenilikler anlatılarak Lisans işlemleri hakkında kulüplerimiz bilgilendirildi.

Süper Amatör Küme, 1.Aamatör Küme ve Alt Yapı ligleri nin Tertip Komitelerine Kulüplerimizce seçilmesi gereken üyelerin seçimi yapıldı. Yapılan görüşmeler sonunda BAL liginin başlama tarihinden sonra netleşmek üzere tahmini olarak Süper Amatör Ligin 26-27 Ekim 2013 tarihinde, 1.Amatör Kümenin de 5-6  Ekim 2013 de başlaması görüş olarak belirlendi, ancak nihaî kararın Bölgesel Amatör Lig (BAL) müsabakalarının başlama ve bitiş tarihlerine paralel olarak Tertip Komitesince kararlaştırılması uygun  bulundu. Diğer Taraftan U-15 Liginin 21-22 Eylül 2013’de, U-17 Liginin de 28-29 Eylül 2013’de başlatılması prensip olarak benimsendi.

Çok başarılı ve verimli geçen toplantıdan sonra katılanlara Federasyonumuzca iftar yemeği verildi.

Toplantımıza katılanlara ve emeği geçenlere teşekkür ederiz.

ASKF Yönetim Kurulu

 

Yorum yok (RSS)  |  Geri izleme  |  Permalink

Bir yorum