2012-2013 Futbol Sezonu 2. Dönem başlayacak olan 2.Amatör Küme, U-19, U-16 ve U-14 Ligleri ile ilgili olarak 11 Aralık 2012 tarihinde Federasyonumuzda bu liglere katılacak takımların temsilcileri  ile bir toplantı yapıldı.

Toplantıya çok sayıda kulüp temsilcisi katıldı.

Toplantıda; 2. Amatör Küme Tertip Komitesinin kulüplerce seçilmesi gereken 3 temsilci seçildi.

Ayrıca, 2.Amatör Küme U-19, U-16 ve U-14 liglerinin fikstür ve grup kuralarının 14 Aralık 2012 Cuma günü saat 15.00′de Federasyonumuz merkezinde çekilmesi kararlaştırıldı.

2.Amatör Küme Tertip Kuruluna kulüplerce;

1-Mustafa KOÇAL (Yerkesikspor)

2-Mustafa KOYUNCU (Muğla Üniversitesispor)

3-Süleyman BOZYER (Kavaklıdere Bld.spor) seçildiler.

2.AMATÖR KÜMEYE KATILACAK TAKIMLAR:

1-Yerkesikspor

2-Beçin Bld.spor

3-Milas Dörtyol Gençlikspor

4-Milas Gençlikspor

5-Muğla Atletikspor

6-Yeşilüzümlüspor

7-Armutalan Bld.spor

8-Beldibispor

9-Kemerdoğanspor

10-Göltürkbükü Bld.spor

11-Esenköyspor

12-Ortakentspor Yahşi Gençlikspor

13-Selimiye Bld.spor

14-Muğla Üniversitesispor

15-Kavaklıdere Bld.spor

16-Bafa Bld.Zeytinspor

U-19 LİGİNE KATILACAK TAKIMLAR:

1-Muğlaspor

2-Turgutreis Bld.spor

3-Yeni Milasspor

4-B.B.Bodrumspor

5-Yalıkavak Bld.spor

6-Ortaca Bld.spor

7-Güllük Bld.spor

8-Mumcular Bld.spor

9-Göcek Bld.spor

10-Dalaman Bld.spor

11-Milas Gençlikspor

12-Milasgücüspor

13-Ula Bld.spor

14-Gündoğan Bld.spor

15-Beçin Bld.spor

U-16 LİGİNE KATILACAK TAKIMLAR:

1-Muğlaspor

2-Turgutreis Bld.spor

3-Yeni Milaspor

4-B.B.Bodrumspor

5-Yalıkavak Bld.spor

6-Ortaca Bld.spor

7-Yatağanspor

8-Marmaris Bld.spor

9-Dalyan Bld.spor

10-Konacıkspor

11-Milasgücüspor

12-Gündoğan Bld.spor

13-Muğla Gençlerbirliği

14-Ortakent Yahşi Gençlikspor

U-14 LİGİNE KATILACAK TAKIMLAR:

1-Muğlaspor

2-Turgutreis Bld.spor

3-Yeni Milaspor

4-B.B.Bodrumspor

5-Ören Bld.spor,

6-Ortaca Bld.spor

7-Ölüdeniz Bld.spor

8-Yatağanspor

9-İçmeler Bld.spor

10-Marmaris Bld.spor

11-Akyaka Bld.spor

12-Datça Bld.spor

13-Bozburun Bld.spor

14-Milasgücüspor

15-Muğla Atletikspor

16-Kemerdoğanspor

17-Gündoğan Bld.spor

18-Marmarisspor

19-Çiftlik Bld.spor

20-Muğla Gençlerbirliği

21-Gümüşlük Bld.spor

22-Köyceğiz Bld.spor

Yukarıda belirtilen liglere katılacak takımlara başarılar dileriz.

ASKF