2013-2014 Futbol Sezonu 2. Dönem başlayacak olan 2.Amatör Küme, U-19, U-16 ve U-14 Ligleri ile ilgili olarak 03 Aralık 2013 tarihinde Federasyonumuzda bu liglere katılacak takımların temsilcileri  ile bir toplantı yapıldı. 

Toplantıya çok sayıda kulüp temsilcisi katıldı.

Toplantıda; 2. Amatör Küme Tertip Komitesinin kulüplerce seçilmesi gereken 3 temsilci seçildi.

Ayrıca, U-19 Liginin kuraları çekildi ve 2.Amatör Küme ,U-16, U-14 liglerinin fikstür ve grup kuralarının 10 Aralık 2013 Salı günü saat 15.00′de Federasyonumuz merkezinde çekilmesi kararlaştırıldı.

U-19 Ligi 21-22 Aralık 2013 ‘de başlayacak.

İLK HAFTA MAÇLARI

A GRUBU

B.B.Bodrumspor U-19 / Yalıkavak Bld.spor U-19

Yeni Milasspor U-19 / Milasgücüspor U-19

Özpisispor U-19 / Muğlaspor U-19

Yatağanspor U-19 (Bay)

B GRUBU

Dalaman Bld.spor U-19 / Köyceğiz Bld.spor U-19

Fethiyespor U-19 / Dalyan Bld.spor U-19

Karaçulhaspor U-19 / Ortaca Bld.spor U-19

Göcek Bld.spor U-19 (Bay)

2.Amatör Küme Tertip Kuruluna kulüplerce;

1-Mustafa KOÇAL (Yerkesikspor)

2- Burhan SOYLUER  (Muğla Gençlerbirliğispor)

3- Süleyman BOZYER (Kavaklıdere Bld.spor)  seçildiler.

2.AMATÖR KÜMEYE KATILACAK TAKIMLAR:

1-Çamköyspor

2-Göltürkbükü Bld.spor

3-Gündoğan Bld.spor

4-Günlükbaşıspor

5-Kavaklıdere Bld.spor

6-Kemerdoğanspor

7-Konacıkspor

8-Marmaris Esnafspor

9-Milas Gençlikspor

10-Muğla Gençlerbirliği

11-Selimiye Bld.spor

12-Ula Bld.spor

13-Yalı Bld.spor

14-Yerkesikspor

15-Yeşilüzümlüspor

U-16 LİGİNE KATILACAK TAKIMLAR:

1-B.B.Bodrumspor

2-Bozburun Bld.spor

3-Fethiyespor

4-Gündoğan Bld.spor

5-Konacıkspor

6-Marmaris Bld.spor

7-Marmaris Esnafspor

8-Marmarisspor

9-Milasgücüspor

10-Muğla Gençlerbirliği

11-Muğlaspor

12-Ortaca Bld.spor

13-Turgutreis Bld.spor

14-Yalıkavak Bld.spor

15-Yatağanspor

16-Yeni Milaspor

U-14 LİGİNE KATILACAK TAKIMLAR:

1-Bayırgücüspor

2-Beçin Bld.spor

3-B.B.Bodrumspor

4-Çiftlik Bld.spor

5-Fethiyespor

6-Güllük Bld.spor

7-Gümüşlük Bld.spor

8-Gündoğan Bld.spor

9-Konacıkspor

10-Köyceğiz Bld.spor

11-Marmaris Bld.spor

12-Marmarisspor

13-Milasgücüspor

14-Muğla Atletikspor

15-Muğla Gençlerbirliği

16-Muğlaspor

17-Ortaca Bld.spor

18-Ortakent Yahşi Gençlikspor

19-Ölüdeniz Bld.spor

20-Ören Bld.spor

21-Özel İdarespor

22-Saburhanespor

23-Telekomspor

24-Turgutreis Bld.spor

25-Yalıkavak Bld.spor

26-Yatağanspor

27-Yeni Milasspor 

Yukarıda belirtilen liglere katılacak takımlara başarılar dileriz.

ASKF