2017-2018 Futbol Sezonu 2. Dönem başlayacak olan 2.Amatör Küme, U-19, U-17 ve U-15 Ligleri ile ilgili olarak 05 Aralık 2017 tarihinde Federasyonumuzda bu liglere katılacak takımların temsilcileri  ile bir toplantı yapıldı.

Toplantıda; 2. Amatör Küme Tertip Komitesinin kulüplerce seçilmesi gereken 3 temsilci seçildi.

Ayrıca, U-19 Liginin kuraları çekilirken, 2.Amatör Küme ,U-17, U-15 liglerinin fikstür ve grup kuralarının  19 Aralık 2017 Salı günü saat 14.00′de Federasyonumuz merkezinde çekilmesi kararlaştırıldı.

U-19 Ligi 13-14 Ocak 2018′de başlayacak.

İLK HAFTA MAÇLARI

A GRUBU

Menteşe Yerküpespor / Muğlaspor

B.B.Bodrumspor / Bafa Bld.Zeytinspor

Milas Bld.Beçin Genç.spor / Yeni Milasspor

B GRUBU

Dalaman Bld.spor / Köyceğiz Bld.spor

Ortaca Bld.spor / Esenköyspor

Çiftlik Bld.spor / Karaçulhaspor

2.Amatör Küme Tertip Kuruluna kulüplerce aşağıda ismleri yazılı temsilciler seçildi;

Ömer Faruk KARAKUŞ (Köteklispor)

Bekir KAPAR (Fethiye Beşkaza Genç.spor)

Halil KARAHAN (Gündoğanspor)

2.AMATÖR LİGE KATILACAK TAKIMLAR

1-Bitez D.P.Genç.spor,

2-Çamköyspor

3-Datça Esnafspor

4-Fethiye Beşkaza Genç.spor

5-Gündoğanspor

6-Köteklispor

7-Milas Dörtyol Genç.spor

8-Milas Gençlikspor

9-Milasgücüspor

10-Muğla Gençlerbirliği

11-Yeşilüzümlüspor

U-17 LİGİNE KATILACAK TAKIMLAR

1-B.B.Bodrumspor

2-Fethiye Beşkaza Genç.spor

3-Gündoğanspor

4-Günlükbaşıspor

5-Likyaspor

6-Marmarisspor

7-Menteş Genç.spor

8-Muğlaspor

9-Ortaca Bld.spor

10-Seydikemer Bld.spor

11-Yeni Milasspor

U-15 LİGİNE KATILACAK TAKIMLAR

1-Bodrum 1925 Spor

2-Bitez D.P.Genç.spor

3-B.B.Bodrumspor

4-B.Göltürkbüküspor

5-Bodrum Turkuazspor

6-Çiftlik Bld.spor

7-Datça Bld.spor

8-Fethiye Beşkaza Genç.spor

9-Gümüşlük Genç.spor

10-Likyaspor

11-Karaçulhaspor

12-Karaovaspor

13-Marmaris Genç.spor Tur.Tic.A.Ş.

14-Marmarisspor

15-Menteşe Yerküpespor

16-Milas Gençlikspor

17-Milasgücüspor

18-Muğlaspor

19-Ortaca Bld.spor,

20-Yeşil Marmarisspor

21-Yeni Milasspor

Yukarıda belirtilen liglere katılacak takımlara başarılar dileriz.

ASKF