2011-2012 Futbol Sezonu 2. Dönem başlayacak olan 2.Amatör Küme, U-19, U-16 ve U-14 Ligleri ile ilgili olarak 16 Aralık 2011 tarihinde Federasyonumuzda bu liglere katılacak takımların temsilcileri  ile bir toplantı yapıldı.

 

Toplantıya çok sayıda kulüp temsilcisi katıldı.

Toplantıda; 2. Amatör Küme Tertip Komitesinin kulüplerce seçilmesi gereken 3 temsilci seçildi.

2. Amatör üme, U-19, U-16 ve U-14 Liglerinde ise katılacak takım sayılarının kesinleşmesinden sonra grupların yapılması ve başlama tarihlerinin belirlenmesi kararlaştırıldı.

Ancak, TFF’ye Türkiye Şampiyonası için İlimizi temsilen bildirilecek takımların bildirilme tarihlerine göre önce U-14 ve U-19 Liglerinin daha sonrada U-16 liginin başlatılması planlandı.

Ayrıca, 2.Amatör Küme U-19, U-16 ve U-14 liglerinin fikstür ve grup kuralarının 20 Aralık 2011 Salı günü saat 15.00′de Federasyonumuz merkezinde çekilmesi kararlaştırıldı.

2.Amatör Küme Tertip Kuruluna kulüplerce;

1-Sercan ERGİN ( Milas Dörtyol Gençlikspor )

2-Mustafa KOYUNCU ( Muğla Üniversitesispor )

3-Began ÇAĞLAV (Muğla Atletikspor ) seçildiler.

2.AMATÖR KÜMEYE KATILACAK TAKIMLAR:

1-Milasgücüspor

2-Milas Gençlikspor

3-Konacıkspor

4-Yalı Bld.spor

5-Menteşe Bld.spor

6-Muğla Üniversitesispor

7-Kemerdoğanspor

8-Ula Bld.spor

9-Yeşilüzümlüspor

10-Beldibi Bld.spor

11-Çamköyspor

12-Armutalan Bld.spor

13-Milas Dörtyol Gençlikspor

14-Bafa Bld.Zeytinspor

15-Telekomspor

16-Yeşilyurt Bld.spor

17-Muğla Atletikspor

18-Düğerek Güneşspor

U-19 LİGİNE KATILACAK TAKIMLAR:

1-Turgutreis Bld.spor

2-B.B.Bodrumspor

3-Yalıkavak Bld.spor

4-Güllük Bld.spor

5-Mumcular Bld.spor

6-Gündoğan Bld.spor

7-Yeni Milasspor

8-Kavaklıdere Bld.spor

9-Beçin Bld.spor

10-Milasgücüspor

11-Gelispor

12-Milas Gençlikspor

13-Muğlaspor

14-Ortaca Bld.spor

15-Köyceğiz Bld.spor

16-Dalyan Bld.spor

17-Dalaman Bld.spor

18-Datça Bld.spor

19-Fethiyespor

20-Düğerek Güneşspor

U-16 LİGİNE KATILACAK TAKIMLAR:

1-Turgutreis Bld.spor

2-B.B.Bodrumspor

3-Konacıkspor

4-Gündoğan Bld.spor

5-Yeni Milasspor

6-Milasgücüspor

7-Muğlaspor

8-Sağlıkspor

9-Marmaris Bld.spor

10-Fethiyespor

11-Milas Gençlikspor

12-Gümüşlük Bld.spor

U-14 LİGİNE KATILACAK TAKIMLAR:

 1-Turgutreis Bld.spor

2-B.B.Bodrumspor

3-Yalıkavak Bld.spor

4-Göltürkbükü Bld.spor

5-Yalı Bld.spor

6-Konacıkspor

7-Yeni Milasspor

8-Ören Bld.spor

9-Milasgücüspor

10-Muğlaspor

11-Kavaklıdere Bld.spor

12-Yatağanspor

13-Ortaca Bld.spor

14-Ölüdeniz Bld.spor

15-Marmaris Esnafspor

16-İçmeler Bld.spor

17-Karaçulhaspor

18-Kemerdoğanspor

19-Marmaris Bld.spor

20-Fethiyespor

21-Mavi Yengeçspor

22-Marmarisspor

23-Telekomspor

24-Yerkesikspor

25-Gümüşlük Bld.spor

26-Muğla Atletikspor

Yukarıda belirtilen liglere katılacak takımlara başarılar dileriz.

ASKF