2015-2016 Sezonu Salon Erkekler 2. Lige Yükselme Müsabakaları  9 -11 Mart 2016 Tarihlerinde Bodrum Binnaz Kaya Spor Salonunda yapıldı.

Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden 12 takımın katıldığı müsabakalar kıran kırana geçti.  Üç gün süren maçların ardından dereceye giren takımlara ve sporculara  ödülleri verildi. 2. lige yükselme maçlarının şampiyonu Diyarbakır  temsilcisi Peyas Spor Takımının Kupa ve Madalyalarını Bodrum Belediye Başkan Vekili Funda AKÇALI ve Federasyon Başkanımız Mehmet TOP,  İkinci olan Malatya temsilcisi Kurhan Spor Takımının Kupa ve Madalyalarını ise Hokey Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Memiş Alper YILDIRIM ve Bodrum Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Fatih UZUNLULU, üçüncü olan Ordu temsilcisi Fatsa Denizcilik Spor Takımının ödülü ile diğer ödülleri de diğer yetkililer verdi.

Final müsabakasını Federasyon Başkanımız Mehmet TOP ile birlikte Genel Sekreterimiz Mustafa YANDIK ve Mali Sekreterimiz Ali KARAKAYA’da izleyerek ödül törenine katıldılar.

Müsabakaların organizasyonu aynı zamanda  Federasyonumuzun da Yönetim Kurulu Üyesi olan Türkiye Hokey Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Memiş Alper YILDIRIM organizasyon ve Yönetiminde başarılı bir şekilde sonuçlanmıştır.

Emeği geçenlere teşekkür ederiz.

ASKF

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.