Federasyonumuz 21.Başkanlar Kurulu 19 Ağustos 2016 Cuma günü Federasyonumuz Toplantı Salonunda yapıldı.

Toplantıya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Serkan ÖÇALMAZ, Büyükşehir Belediyesi Turizm ve Spor Dairesi Başkanı Ali İNAN, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürleri Nihat EKİNCİLER ve Devrim KARAKUŞ, TÜFAD Genel Merkez Genel Sekreteri ve Muğla Şubesi Başkanı Alaaddin NAGANLU, İl Hakem Kurulu Başkanı Ceyhun GÜNGÖR, Futbol İl Disiplin Kurulu Başkanı Av. Musa DOĞAN, Saha Komiserleri Derneği Muğla Şb. Başkanı Ümit Sefa GİRGİN, Federasyonumuz Yönetim, Denetim, Disiplin, Onur Kurulu üyeleri ile Federasyonumuz İlçe Temsilcileri ve çok sayıda spor kulübümüz Başkan ve yöneticileri ile Basın ve Yayın Kuruluşu katıldı.
Federasyon Başkanımız Mehmet TOP’un açılış konuşmasından sonra konuklar konuşmalarını yaptı daha sonra hazırlanan sunum Başkanımız tarafından sunulması ve Federasyonumuzun bir yıl içersin de yaptığı çalışmaları anlatmasından sonra yeni sezonda talimatlar da meydana gelen değişiklik ve yenilikler anlatılarak Lisans işlemleri hakkında kulüplerimiz bilgilendirildi. Ayrıca Futbol İl temsilcisi seçimi yapılarak 2 yıllığına Muğla Futbol İl Temsilcisi Ali KARAKAYA oldu.

Süper Amatör Küme, 1.Amatör Küme ve Alt Yapı liglerinin Tertip Komitelerine Kulüplerimizce seçilmesi gereken üyelerin seçimi yapıldı. Buna göre;

Süper Amatör Küme Tertip Kuruluna
Turgay YILDIZHAN (Dalaman Bld.spor)
Didem SERVET (Menteşegücüspor)
Cenk ÖZAKIN (Gümüşlük Gençspor)

1.Amatör Küme Tertip Kuruluna
Ahmet BİRCAN (Datça Bld.spor)
İskender SERTKAYA (Köyceğiz Bld.spor)
Sami ŞENER (Bafa Bld.Zeytinspor)

Alt Yapı Ligleri Tertip Kuruluna
Adem KORKMAZ (Muğlaspor)
Bekir KAPAR (Fethiye Beşkazagenç.spor)
Didem SERVET (Menteşegücüspor)

1. dönem başlayacak olan liglerin tarihleri belirlendi. Buna göre;
Süper Amatör Ligin başlama 29-30 Ekim 2016’da,
1.Amatör Küme 15-16 Ekim 2016’da,
U-17 ve U-12 Liginin 07-08 Ekim 2016’da,
U-15 Liginin de 01-02 Ekim 2016 başlatılması planlandı.
Ayrıca; bu dönem başlayacak olan Süper Amatör, 1.Amatöt, U-17, U-15 ve U-12 liglerimizin grup ve fikstür kuralarının da 02 Eylül 2016 Cuma günü saat 14.00’de Federasyonumuz merkezinde çekilmesi kararlaştırıldı.
Ayrıca, toplantıya katılanlara Federasyonumuzca akşam yemeği verildi.
Çok başarılı ve verimli geçen toplantımıza katılanlara ve emeği geçenlere teşekkür ederiz.

ASKF

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.