Federasyonumuzun Yönetim Kurulu 30 Temmuz 2018 tarihinde yaptığı toplantıda; Federasyonumuz 23.Başkanlar Kurulu toplantısının 15 Ağustos 2018 Çarşamba günü saat 15.00′de Federasyonumuz merkezinde yapılmasını kararlaştırmıştır.

Toplantıya İlimizdeki Spor Kulüplerinin Başkan ve Yöneticileri ile birlikte, Federasyonumuz Yönetim, Denetim, Displin ve Onur Kurulu  üyeleri ile Federasyonumuz İlçe Temsilcileride katılacaklardır.

Ayrıca, toplantıya Gençlik ve Spor İl Müdürümüz, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı Kültür Turizm ve Spor Daire Başkanı, İl Hakem ve İl Disiplin Kurulu Başkanları  ile taban birliklerinin başkanları da davet edilmiştir.

Toplantıda belirlenen gündem içeriğinde sporun çeşitli sorunları tartışılarak; kulüp yetkilerimiz ve katılımcılarla fikir alışverişinde bulunulacak, ayrıca geçtiğimiz sezonun değerlendirmesi yapılarak yeni sezonla ilgili bilgilendirme yapılacak ve programlar tartışılarak karara bağlanacak, Ayrıca Futbol İl Temsilcisi ve Tertip Kurullarının seçimi yapılacaktır. Toplantıdan sonrada katılımcılara akşam yemeği verilecektir.

ASKF YÖNETİM KURULU

SPOR KULÜPLERİNE GÖNDERİLEN  YAZI VE EKLERİ

23.Başkanlar kurulu top.ile ilgili Kulüplere gönderilen üst yazı

VİZE FORMU EK 21 2018-19

EK6 2018-19

EK-19 2018-19

23.başkanlar kurulu gündem

kulüp il tem.seçimi dilekçe örneği

kulüp bilgi formu