Federasyonumuzun Yönetim Kurulu 23.07.2019 tarihinde yaptığı toplantıda; Federasyonumuz 24.Başkanlar Kurulu toplantısının 07 Ağustos 2019 Çarşamba günü saat 15.30′da Federasyonumuz merkezinde yapılmasını kararlaştırmıştır.

Toplantıya İlimizdeki Spor Kulüplerinin Başkan ve Yöneticileri ile birlikte, Federasyonumuz Yönetim, Denetim, Displin ve Onur Kurulu  üyeleri ile Federasyonumuz İlçe Temsilcileri de katılacaklardır.

Ayrıca, toplantıya Gençlik ve Spor İl Müdürümüz, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı Kültür Turizm ve Spor Daire Başkanı, İl Hakem ve İl Disiplin Kurulu Başkanları  ile taban birliklerinin başkanları da davet edilmiştir.

Toplantıda belirlenen gündem içeriğinde sporun çeşitli sorunları tartışılarak; kulüp yetkilerimiz ve katılımcılarla fikir alışverişinde bulunulacak, ayrıca geçtiğimiz sezonun değerlendirmesi yapılarak yeni sezonla ilgili bilgilendirme yapılacak ve programlar tartışılarak karara bağlanacak, ayrıca  Tertip Kurullarının seçimi yapılacaktır. Toplantıdan sonrada katılımcılara akşam yemeği verilecektir.

ASKF YÖNETİM KURULU

SPOR KULÜPLERİNE GÖNDERİLEN  YAZI VE EKLERİ

24.Başkanlar kurulu top.ile ilgili Kulüplere gönderilen üst yazı

VİZE FORMU EK 1 2019-20

TAAHHÜTNAMA EK-2 2019-20

İMZA SİRKÜLERİ EK 5 2019-20

kulüp bilgi formu

24.başkanlar kurulu gündem