Federasyonumuzca 26 yıldır aralıksızdır yapılmakta olan  “ Amatör Spor Ödül Töreni” 15 Ocak 2018 Salı günü Muğlada CNS Tesislerin de büyük bir katılımla gerçekleşti.

2017-2018 Spor Sezonunun değerlendirilmesi sonucu 26 branşta toplam 143 ödül verildi. İlimizin dörtbir tarafından gelerek salonu dolduran katılımcılarla il protokolu buluşturuldu. Geceye Muğla Vali Vekili Rıza DALAN,  Muğla Milletvekili Av.Burak ERBAY,  Muğla Büyükşehir Belediye Başkan vekili olarak Büyükşehir Belediyesi Başkan Yardımcısı Cumhur ÇOBAN, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Coşkun SEL, İl Emniyet Müdürü Hakan ÇETİNKAYA, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İLMAN , Bodrum Belediye Başkanı Mehmet KOCADON, Datça Belediye Başkanı A.Gürsel UÇAR, Menteşe Belediye Başkanı Bahattin GÜMÜŞ, Milas Belediye Başkanı Muhammet TOKAT, Yatağan Belediye Başkanı H.Haşmet IŞIK , Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof.Dr.Recep GÜRSOY, Muğlaspor Kulüp Başkanı Erol KAPİZ, TÜFAD Genel Merkez Genel Sekreteri ve Muğla Şube Başkanı Alaaddin NAGANLU,  İl Hakem Kurulu Başkanı Ali ZAĞLI, İl Disiplin Kurlu Başkanı Av.Musa DOĞAN, Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürleri Ayşe İNCEOĞLU ve Sevgi TOMBUL, Menteşe Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mutlu UZUN, Muğla Büyükşehir Belediyesi Spor Dairesi Şube Müdürü İbrahim SİRKECİ,TFFHGD Şube Başkanı Muhsin ERÇETİN, Türkiye Futbol Saha Komiserleri Der. Şube Başkanı Ümit Sefa GİRGİN,   Muğla Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Süleyman AKBULUT,  Muğla Büyükşehir Gazeteciler Der. Başkanı Cem KAYTAN, ASKF Yöneticileri, birçok branşın İl Temsilcisi, İl Hakem ve İl Disiplin kurulu üyeleri,  hakemler, gözlemciler, antrenörler Kulüp Başkan ve Yöneticileri, ödül alacak başarılı sporcular ile çok sayıda Basın ve Yayın Kuruluşu katıldı.

Ödül töreninin  açılış konuşmasını yapan Federasyon Başkanımız Mehmet Top özetle şunları söyledi; “26.Amatör Spor Gecesi ve Ödül Törenimize hoş geldiniz.  Bu törende 2017-2018 spor sezonunun değerlendirilmesi sonucu ödüle layık görülenlerin ödüllerini vereceğiz. Bugün bu törende sadece futbolda değil, futbolla birlikte 25 branş da daha ödül verilecektir. Bugün sporda  bu başarılar elde edilirken Başta Sayın Valimiz ve Büyük Şehir Belediye Başkanımız olmak üzere diğer ilgililer gerekli desteği veriyor, kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Büyükşehir Belediyemizin spor kulüplerine zaman zaman yaptığı maddi ve malzeme yardımları devam etmektedir. Bununla birlikte Muğla Gençlik  ve Spor İl Müdürümüz tesis yapımı için çalışması var gücüyle devam etmektedir. Bu tesislerin yapımında emeği geçenlere teşekkür ederim.  Bunlarla birlikte Bodrum, Milas, Yatağan, Kavaklıdere, Menteşe, Datça, Köyceğiz, Ortaca, Dalaman, Fethiye ve Seydikemer ilçeleri Belediyle Başkanlarımız kendi ilçelerindeki  spor kulüplerine  gerekli destekleri vermektedirler amatörlerimiz adına kendilerine çok  teşekkür ediyoruz. Ödül alacakları bir kez daha kutlarım, bir sezon boyunca yapılan sporun;  enlerinin değerlendirildiği bu onur ve gurur günümüzde bizlerle birlikte olarak bu güzel ortamı bizlerle paylaştığınız için hepinize teşekkür ederim.” dedi.

Daha sonra Gençlik  ve Spor İl Müdürü Ömer İLMAN, Muğla Büyükşehir Belediyesi Başkanı adına Büyükşehir Belediyesi Başkan Yardımcısı Cumhur ÇOBAN,Muğla Milletvekili Av.Burak ERBAY ve Vali Vekili Rıza DALAN birer konuşma yaparak ödül törenine katılanları ve ödül alanları tebrik ederken ASKF’nin başarıla çalışmaları nedeniyle teşekkür ettiler.

Ödül törenimize katılamayan Kocaeli Valisi Hüseyin AKSOY, Muğla Milletvekilleri Yelda Erol GÖKCAN, M.Yavuz DEMİR, Mürsel ALBAN, Suat ÖZCAN, Süleyman GİRGİN, TASKK Genel Başkanı Ali DÜŞMEZ, TFF Genel Sekreter Yardımcısı Adnan ERSAN, TASKK Genel Başkan vekili Fahrettin ESERDİ, TASKK Genel Sekreteri Abdullah ALBUNAR , Türkiye Oryantiring Federasyonu Başkanı Hacer AKYÜZ ve TFF Ege Bölge Müdürü Hamdi KUTVAL  birer mesaj göndererek başarılar dilemişlerdir.

Ödül alanları bir kez daha kutlar katılanlara ve emeği geçenlere teşekkür ederiz.

ASKF

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.