Federasyonumuzca 27 yıldır aralıksız yapılmakta olan  “ Amatör Spor Ödül Töreni” 13 Aralık 2019 Cuma günü Muğlada CNS Tesislerin de büyük bir katılımla gerçekleşti.

2018-2019 Spor Sezonunun değerlendirilmesi sonucu 28 branşta toplam 143 ödül verildi. İlimizin dörtbir tarafından gelerek salonu dolduran katılımcılarla il protokolu buluşturuldu. Ödül Törenine Muğla Vali Vekili Mehmet Suphi OLCAY,  Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman GÜRÜN, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İLMAN ,  Menteşe Belediye Başkanı Bahattin GÜMÜŞ, Milas Belediye Başkanı Muhammet TOKAT, Dalaman Belediye Başkan Vekili Birol KILINÇ, Muğla Büyükşehir Belediyesi Spor Daire Başkanı Özgür AKDAĞ, Muğlaspor Kulüp Başkanı Erol KAPİZ, TÜFAD Genel Merkez Genel Sekreteri ve Muğla Şube Başkanı Alaaddin NAGANLU,  İl Hakem Kurulu Başkanı ve Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Genel Merkez Yöneticisi Ali ZAĞLI,  Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürleri Ayşe İNCEOĞLU, Serkan PAÇALI, Mehmet TOSUN ve Sevil NUR, Hentbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Nadi PİRCİ, Menteşe Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Yavuz KARAHASANOĞLU,  Kavaklıdere Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Sezgin USLU, Muğla Büyükşehir Belediyesi Spor Daire Başkanlığı Şube Müdürü İbrahim SİRKECİ ve Muğla Büyükşehir Belediyesi Spor Daire Başkanlığı Tesisler Şube Müdürü Serkan DEVECİOĞLU, TFFHGD Şube Başkanı Muhsin ERÇETİN, Türkiye Futbol Saha Komiserleri Der. Şube Başkanı Ümit Sefa GİRGİN,   Muğla Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Süleyman AKBULUT,  Muğla Büyükşehir Gazeteciler Der. Başkanı Cem KAYTAN, ASKF Yöneticileri, birçok branşın İl Temsilcisi, İl Hakem ve İl Disiplin kurulu üyeleri,  hakemler, gözlemciler, antrenörler, saha komiserleri, Kulüp Başkan ve Yöneticileri, ödül alacak başarılı sporcular ile çok sayıda Basın ve Yayın Kuruluşu katıldı.

Ödül töreninin  açılış konuşmasını yapan Federasyon Başkanımız Mehmet Top özetle şunları söyledi; “27.Amatör Spor Gecesi ve Ödül Törenimize hoş geldiniz.  Bu törende 2018-2019 spor sezonunun değerlendirilmesi sonucu ödüle layık görülenlerin ödüllerini vereceğiz. Bugün bu törende sadece futbolda değil, futbolla birlikte 27 branş da daha ödül verilecektir. Bugün sporda  bu başarılar elde edilirken Başta Sayın Valimiz ve Büyük Şehir Belediye Başkanımız olmak üzere diğer ilgililer gerekli desteği veriyor, kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Büyükşehir Belediyemizin spor kulüplerine zaman zaman yaptığı maddi ve malzeme yardımları devam etmektedir. Bununla birlikte Muğla Gençlik  ve Spor İl Müdürümüz tesis yapımı için çalışması var gücüyle devam etmektedir. Bu tesislerin yapımında emeği geçenlere teşekkür ederim.  Bunlarla birlikte birçok ilçe Belediye Başkanımız kendi ilçelerindeki  spor kulüplerine  gerekli destekleri vermektedirler amatörlerimiz adına kendilerine çok  teşekkür ediyoruz. Ödül alacakları bir kez daha kutlarım, bir sezon boyunca yapılan sporun;  enlerinin değerlendirildiği bu onur ve gurur günümüzde bizlerle birlikte olarak bu güzel ortamı bizlerle paylaştığınız için hepinize çok teşekkür ederim.” dedi.

Daha sonra Gençlik  ve Spor İl Müdürü Ömer İLMAN, Muğla Büyükşehir Belediyesi Başkanı Dr.Osman GÜRÜN ve Vali Vekili Mehmet Suphi OLCAY birer konuşma yaparak ödül törenine katılanları ve ödül alanları tebrik ederken ASKF’nin başarılı çalışmaları nedeniyle teşekkür ettiler.

Ödül törenimize katılamayan Kocaeli Valisi Hüseyin AKSOY, Muğla Milletvekilleri Yelda Erol GÖKCANM.Yavuz DEMİR, Mürsel ALBAN, Süleyman GİRGİN ve Metin ERGUN, TFF Genel Sekreter Yardımcısı Adnan ERSAN, TASKK Genel Sekreteri Abdullah ALBUNAR  ve TFF Ege Bölge Müdürü Hamdi KUTVAL  birer mesaj göndererek başarılar dilemişlerdir.

Ödül alanları bir kez daha kutlar katılanlara ve emeği geçenlere teşekkür ederiz.

ASKF

ÖDÜL LİSTESİ 2019

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.