Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Muğla Şubesinin 8.Olağan Genel Kurulu 30 Temmuz 2012 tarihinde Muğla’da Öğretmenevinde yapıldı.

Genel Kurulu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Dr.Burhanettin HACICAFEROĞLU, Federasyonumuz Başkanı Mehmet TOP, Futbol İl Temsilcisi Ali KARAKAYA, Herkes İçin Futbol İl Sorumlusu Mustafa YANDIK, İl Hakem Kurulu Başkanı Ceyhun GÜNGÖR, Faal Futbol Hak.ve Göz.Der.Muğla Şb.Başkanı Ali ZAĞLI, Saha Komiserleri Derneği Muğla Şube Başkanı Ümit Sefa GİRGİN ve Genel Kurul Delegeleri, antrenörler katıldı.

Tüfad Şube Başkanı Alaaddin NAGANLU’nun açılış konuşmasından sonra konukların konuşmlaraı ile devam eden Genel Kurul gündemindeki konuları görüştükten sonra seçim maddesine geçildi.

Seçime tek liste ile gidildi ve katılanların tamamının oyunu alan Alaaddin NAGANLU  ve listesi güven tazeleyerek 3 yıllığına yeniden  TÜFAD Şube Yönetimine seçildiler.

Çok olgun ve verimli bir ortamda geçen Genel Kurulda emeği geçenleri ve katılımcıları kutlarız.

Ayrıca 8.kez Muğla Şube Bşaknalığına seçilen ve TÜFAD Genel Merkez Genel Sekreterlik görevinide yürüten çalışkan Başkanımız Alaaddin NAGANLU ve ekibini yürekten kutlarız.

Başarılarının devamını dileriz.

ASKF

Alaaddin NAGANLU Başkanlşığındaki TÜFAD’ın Muğla Şubesinin yeni yönetimi;

Alaaddin NAGANLU

Mehmet GÖRGÜLÜ

Dr.Yakup Akif AFYON

H.Ülkü KİRAZ

Cavit KILIÇ

Osman OLÇAR

Cemil ŞATIROĞLU

Sabri ÇETİN

Ufuk CAN

Memiş Alper YILDIRIM

Egemen URHAN

Hakan ESEN

Arseven KAVAK

Mustafa ÇAKIR

Cemil Alptuğ ESEN