IMG_3270xxxxx13 Ekim  – 19 Ekim 2014 tarihleri arasında Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Federasyonumuzun birlikte hazırladığı program doğrultusunda “Amatör Spor Haftası” kutlama ve etkinlikleri yapılacaktır.

Türkiye genelinde Gençlik ve Spor Bakanlığı, Spor Genel Müdürlüğü ve Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu iş birliğinde   13 Ekim  – 19 Ekim 2014 tarihleri arasında “Amatör Spor Haftası” kutlama ve etkinlikleri çerçevesinde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüz önderliğinde “Amatör Spor Haftası, İl Tertip Kurulu” gerekli toplantıları yaparak programı netleştirdi.

Hazırlanan programa göre 17 Ekim 2104 Cuma günü saat 14.30’da  başlayacak yürüyüş ile start alacak etkinlikler hafta boyunca Hokey, Atletizm,  Basketbolu, Masa Tenisi, Voleybol, Plaj Voleybolu, Okçuluk,  Bisiklet  Judo, Cimnastik ve Boks yarışma ve etkinlikleri yapılacaktır.

Yarışmalara katılan sporcu ve takımlara yarışmalar sonunda Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüzce ödül verilecektir. Amatör Spor Haftası etkinliklerine  tüm spor kulüp yöneticilerimizin sporcuları ile birlikte en geniş bir şekilde katılmaları dileğimizle tüm amatörlerimizin “Amatör Spor Haftasını” kutlarız.

ASKF

faaliyet