12 Ekim  – 18 Ekim 2015 tarihleri arasında Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Federasyonumuzun birlikte hazırladığı program doğrultusunda “Amatör Spor Haftası” kutlama ve etkinlikleri yapılacaktır.

Türkiye genelinde Gençlik ve Spor Bakanlığı, Spor Genel Müdürlüğü ve Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu iş birliğinde   12 Ekim  – 18 Ekim 2015 tarihleri arasında “Amatör Spor Haftası” kutlama ve etkinlikleri çerçevesinde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüz önderliğinde “Amatör Spor Haftası, İl Tertip Kurulu” gerekli toplantıları yaparak programı netleştirdi.

Hazırlanan programa göre 12 Ekim 2105 Pazartesi günü saat 10.30’da  başlayacak yürüyüş ile start alacak etkinlikler hafta boyunca Jodo- Okçuluk, Hokey, Masa Tenisi, Basketbol, Atletizm, Cimnastik, Boks, Yüzme, Voleybol, Futbol (Kızlar) yarışma ve etkinlikleri yapılacaktır.

Yarışmalara katılan sporcu ve takımlara yarışmalar sonunda Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüzce ödül verilecektir. Amatör Spor Haftası etkinliklerine  tüm spor kulüp yöneticilerimizin sporcuları ile birlikte en geniş bir şekilde katılmaları dileğimizle tüm amatörlerimizin “Amatör Spor Haftasını” kutlarız.

ASKF

FAALİYET PROGRAMI (Tıklayınız)

YÜRÜYÜŞ GÜZERGAHI