10 Ekim – 16 Ekim 2016 tarihleri arasında Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Federasyonumuzun birlikte hazırladığı program doğrultusunda “Amatör Spor Haftası” kutlama ve etkinlikleri yapılacaktır.

Türkiye genelinde Gençlik ve Spor Bakanlığı, Spor Genel Müdürlüğü ve Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu iş birliğinde 10 Ekim – 16 Ekim 2016 tarihleri arasında “Amatör Spor Haftası” kutlama ve etkinlikleri çerçevesinde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüz önderliğinde “Amatör Spor Haftası, İl Tertip Kurulu” gerekli toplantıları yaparak programı netleştirdi.

Hazırlanan programa göre 10 Ekim 2016 Pazartesi günü saat 10.00’da başlayacak yürüyüş ile start alacak etkinlikler hafta boyunca birçok branşda yarışma ve etkinlikleri yapılacaktır.

Yarışmalara katılan sporcu ve takımlara yarışmalar sonunda Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüzce ödülleri verilecektir. Ayrıca; “yılın en’leri nin” ödülleri de önümüzdeki aylarda düzenlenecek olan “Amatör Spor Ödül Töreninde” verilecektir. Amatör Spor Haftası etkinliklerine tüm spor kulüp yöneticilerimizin sporcuları ile birlikte en geniş bir şekilde katılmaları dileğimizle tüm amatörlerimizin “Amatör Spor Haftasını” kutlarız.

ASKF
001