30 Eylül – 06 Ekim 2013 tarihleri arasında Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Federasyonumuzun birlikte hazırladığı program doğrultusunda “Amatör Spor Haftası” kutlama ve etkinlikleri yapılacaktır.

Türkiye genelinde Gençlik ve Spor Bakanlığı, Spor Genel Müdürlüğü ve Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu iş birliğinde    30 Eylül – 06 Ekim 2013 tarihleri arasında “Amatör Spor Haftası” kutlama ve etkinlikleri çerçevesinde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüz önderliğinde “Amatör Spor Haftası, İl Tertip Kurulu” gerekli toplantıları yaparak programı netleştirdi.

Hazırlanan programa göre 30 Eylül 2013 Pazartesi günü saat 10.30’da  başlayacak yürüyüş ile start alacak etkinlikler hafta boyunca Hokey, Engelli Basketbolu, Kick-Boks, Voleybol, Basketbol, Karete, Bisiklet Turu, Taekwondo, Judo, Atletizm ve Cimnastik yarışma ve etkinlikleri yapılacak 06 Ekim 2013 Pazar günü saat 14.00’de Muğla Atatürk Spor salonunda yarışmalara katılan sporcu ve takımlar ile yılın enlerinin ödül töreni yapılacaktır.

Bu etkinlik ve törene tüm spor kulüp yöneticilerimizin sporcuları ile birlikte en geniş bir şekilde katılmaları dileğimizle tüm amatörlerimizin “Amatör Spor Haftasını” kutlarız.

ASKF

AMATÖR SPOR HAFTASI FAALİYET PROGRAMI