22 Nisan 2018 Pazar günü Muğla’da Atatürk stadında oynan BAL Play-Off müsabakalarından,

ANTLAYA SERİK BLD.SPOR -İZMİR ÖDEMİŞSPOR 

müsabakasını (5-0) kazanan Antalya Serik Bld.spor 2018-2019 Futbol sezonunda Türkiye Profesyonel 3.liginde oynayacaktır. Serik Bld.spor’u bu başarısından dolayı kutlarız.

Ayrıca İzmir Ödemişspor ise TFF’nin belirleyeceği tarih ve statta Nevşehir Gençlikspor ile 2 kez Play-Off müsabakası oynayacaktır. Bu maçı kazanması halinde İzmir Ödemişsspor’da 3.Lige yükselecektir.

İlimizde oynan bu çok önemli müsabakanın sağlıklı ve güvenli tamamlanmasında çok büyük emek sarf eden başta İl Emniyet Müdürümüz Hakan ÇETİNKAYA olmak üzere görev yapan bütün emniyet teşkilatına yine sahanın hazırlaması ve organizasyonun sağlıklı sonuçlanması yönünde çalışan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Serkan ÖÇALMAZ ve Gençlik Hizmetleri İl ve Menteşe İlçe Müdürlüğü yetkili ve çalışanlarına, müsabakada görev yapan ambulans ve sağlık ekibine, itfaiye ekibine, ses düzeni ve anons ekibine, top toplayıcı çocuklarımıza ve Federasyonumuz Yönetim Kurulu üyelerine çok teşekkür ederiz.

Amacımız İlimizin bu tür organizasyonları başarı ile ev sahipliği yapmasını sağlamaktı ve her zaman olduğu gibi yine başarı ile sonuçlanmıştır.

Emeği geçen katkısı olan herkese çok teşekkür ederiz.

Muğla ASKF Yönetim Kurulu

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.