12 Eylül 2014 tarihinde ASKF Yöneticileri Muğla Büyükşehir Belediyesi Turizm ve Spor Dairesi Başkan Vekili Sayın Ali İNAN’ı ziyaret etti.

Süper Amatör, 1.Amatör, U-17, U-15 ve U-12 Liglerinin 12 Eylül 2014 tarihinde yapılan kura çekimi nedeniyle aynı saatlerde yapılan “Muğla Büyükşehir Belediyesi Yaz Spor okullarının kapanış törenine” katılamayan ASKF Yöneticileri Sayın Ali İNAN’ı ziyaret ederek yaz spor okulları nedeniyle gösterdiği başarıdan dolayı kendisini ve görevli antrenörleri kutladıklarını belirtiler. Ayrıca futbolda kurası çekilen liglerin oynanacağı sahalarla ilgili olarak bilgi sundular. Ali İNAN ise ziyaretten dolayı çok memnun olduğunu Amatör Futbol müsabakalarının oynanacağı Muğla Büyükşehir Belediyesine ait sahalardaki eksikliklerin giderilerek sezona hazır hale getirildiğini belirtti.

Ziyarette Federasyon Başkanımız Mehmet TOP ile birlikte Genel Sekreterimiz Mustafa YANDIK, Mali Sekreterimiz ve Futbol İl Temsilcimiz Ali KARAKAYA ile Sosyal İşler Sekreterimiz Memiş Alper YILDIRIM katıldı.

ASKF