Federasyonumuz Yönetim Kurulu ve Milas’ta bulunan kulüp temsilcilerimiz  28.05.2014 tarihinde Milas Belediye Başkanımız Muhammet TOKAT’ı  makamında ziyaret ederek tebrik etti.

Ziyarette Federasyon Başkanımız Mehmet TOP Federasyonumuz çalışmaları hakkında bilgi sundu. Ayrıca; Milas’daki amatörlerin sorunlarının çözümü için Federasyonumuzla işbirliği yapılmasını ve kapanan Beldelerdeki spor kulüplerinin faaliyetlerine devamı için  Belediyenin yardım ve destek vermesini talep etti. 

Milas Belediye Başkanı Muhammet TOKAT’ta ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirdikten sonra Milas Belediyesi olarak ASKF ile her konuda işbirliği içinde olacaklarını ve Milas’taki spor kulüpleri için gerekli desteği bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada yasalar çerçevesinde vermeye devam edeceğiz. dedi. 

Ziyarete Federasyon Başkanımız Mehmet TOP, Genel Sekreterimiz Mustafa YANDIK, Mali Sekreterimiz Ali KARAKAYA ile birlikte Eğitim Sekreterimiz ve Milas Gençlikspor Kulüp Başkanımız Ersin Köksal, ASKF Milas İlçe Temsilcimiz Zekai KORKMAZ, Yeni Milasspor Kulüp Başkanımız Cenker ÇETİN, Milasgücüspor Kulüp Başkanımız Güray TURGAY, Yeniköy Termikspor Kulüp Başkanımız Halil UYAR, Milas Dörtyol Gençlikspor Kulüp Başkanımız Sercan ERGİN ve Selimiye  Bld.spor Kulüp yöneticimiz Metin GÜLÜGEN  katılmışlardır.

Milas Belediye Başkanımız Muhammet TOKAT ve ekibine  başarılar dileriz.

ASKF