07-13 Ekim 2019 tarihlerinde 81 il’de kutlanan Amatör Spor Haftası Ankara’da Gençlik ve Spor Bakanı Dr. M. Muharrem KASAPOĞLU, Spor Hizmetleri Genel Müdürü Mehmet BAYKAN, TASKK Genel Başkanı Ali DÜŞMEZ, 26 branş Federasyon Başkanları, Spor Genel Müdürlüğü bürokratları, TASKK yöneticileri, ASKF Başkan ve üyelerinin katılımıyla düzenlendi.

Halk oyunları gösterileri ile açılışı yapılan programda branş Federasyonları adına Satranç Federasyonu Başkanı Gülkız TÜLAY, TASKK Genel Başkanı Ali DÜŞMEZ, Spor Hizmetleri Genel Müdürü Mehmet BAYKAN ve son olarak Gençlik ve Spor Bakanı Dr. M. Muharrem KASAPOĞLU birer konuşma yaptılar.

Konuşmaların ardından 7 bölgeyi temsilen 7 ilimizin hazırlamış olduğu plaketler ilgili ilin ASKF Başkanları ve TASKK Genel Başkan Yardımcıları tarafından Bakan Dr. M. Muharrem KASAPOĞLU’na törenle verildi. Ege Bölgesine ait ödül ise İzmir ASKF Başkanı Kadri YATKIN ve Federasyon Başkanımız Mehmet TOP tarafından Spor Bakanımız Dr. M. Muharrem KASAPOĞLU’na sunulmuştur.

Organizasyona Federasyonumuz adına Başkanımız Mehmet TOP , Mali Sekreterimiz Ali KARAKAYA, Örgütlenme Sekreterimiz Efdal BERK, Eğitim Sekreterimiz Ersin KÖKSAL ve Sosyal İşler Sekreterimiz Memiş Alper YILDIRIM katılmıştır.

Organizasyon büyük bir coşku ve başarı ile tamamlanmıştır.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.