Bölgesel Amatör Lig 7.grupta 3 hafta önce Şampiyonluğunu ilan eden B.B.BODRUMSPOR Şampiyonluk kupasını 05.04.2015 tarihinde Bodrumda oynanan  B.B.BODRUMSPOR-MUĞLASPOR müsabakasından sonra TFF Yönetim Kurulu Üyesi, Amatör İşler Kurul Başkanı ve TASKK Genel Başkanı Ali DÜŞMEZ’den aldı.

Müsabakayı Ali DÜŞMEZ ile birlikte Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Osman GÜRÜN, Muğla Vali Yardımcısı Mehmet Fikret ÇAVUŞ, Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet GÖDEKMERDAN, Bodrum Garnizon Komutanı  Albay Atilla Göksel ORAL, Bodrum Belediye Başkanı  Mehmet KOCADON, Menteşe Belediye Başkanı Bahattin GÜMÜŞ, Federasyon Başkanımız  Mehmet TOP, Denizli ASKF Başkanı Feyyaz ÇEŞEN, Aydın ASKF Başkanı Mehmet KIVANÇ, Muğla Büyükşehir Bld. Başkanlığı Turizm ve Spor Daire Başkanı Ali İNAN, Bodrum İlçe Emniyet Müdürü Can CANDAŞ, Menteşe İlçe Emniyet Müdürü Murat ÇİFTCİSOY, her iki Kulübün Başkan ve Yöneticileri, Federasyonumuz yöneticileri ile 3.000 nin üzerinde seyirci izledi.

B.B.Bodrumspor’ un başta çok değerli Kulüp Başkanı Rıza KARKAYA olmak üzere Yönetim Kurulunu, teknik ekibini, bir sezon boyunca ter akıtan futbolcularını, Kulübe her zaman maddi ve manevi desteğini esirgemeyen spor adamı değerli Belediye Başkanı Mehmet KOCADON’u, taraftarları ve kulübe maddi ve manevi olarak destek veren ve bu Şampiyonlukta emeği geçen herkesi kutluyor,  B.B.Bodrumsporumuza 3.ligde başarılar diliyoruz.

ASKF YÖNETİM KURURLU

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.