Spor Toto 3.Lig 2.Grupta Şampiyon olan B.B.Bodrumspor’a Kupasını TFF Yönetim ve İcra Kurulu üyesi Genel Başkanımız Ali DÜŞMEZ verdi.

Kupa töreni için Bodrum Havaalanına gelen Konfederasyon Genel Başkanımız Ali DÜŞMEZ’i TFF Ege Bölge Müdürü Hamdi KUTVAL, Federasyon Başkanımız Mehmet TOP, Başkan Yardımcımız Sayim KESKİN,  Mali Sekreterimiz ve Futbol İl Temsilcisi Ali KARAKAYA, Sosyal İşler Sekreterimiz Memiş Alper YILDIRIM  ve Eğitim Sekreterimiz Ersin KÖKSAL karşıladı.

Daha sonra Bodrum’a geçilerek B.B.Bodrumspor –Yeşil Bursa A.Ş. arasında oynanan müsabakadan sonra başta Konfederasyon Genel Başkanımız Ali DÜŞMEZ olmak üzere  Bodrum Kaymakamı Bekir YILMAZ, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet KOCADON, Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Serkan ÖÇALMAZ, Federasyon Başkanımız Mehmet TOP, Denizli ASKF Başkanı Feyyaz ÇEŞEN, Aydın ASKF Başkanı Mehmet KIVANÇ ve diğer yetkililer takımın ve yöneticilerin madalyalarını takıldıktan sonra TFF Yönetim ve İcra Kurulu üyesi Konfederasyon Genel Başkanımız Ali DÜŞMEZ tarafından B.B.Bodrumspor’un kupası verildi.

B.B.Bodrumspor’u bir kez daha kutlar başarılarının devamını dileriz.

ASKF

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.