Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonunun 18.Olağan Genel Kurulu 16 Ekim 2021 tarihinde Ankara’da  yapıldı.

Genel Kurula ilimiz adına Mehmet TOP,  Mustafa YANDIK, Ali KARAKAYA,  Sayim KESKİN, Efdal BERK, Ersin KÖKSAL, Memiş Alper YILDIRIM,  Hasan KÖYMEN ve Çilem DEBBAĞ   katıldı.

Divan Başkanlığını Spor Genel Müdürümüz Mehmet BAYKAN’ın yaptığı Genel Kurulda; Konfederasyon Genel Başkanlığına 662 delegenin katılımı ile yapılan Genel Kurulda oy kullanan delegelerin tamamının oyunu alan Ali DÜŞMEZ  yeniden seçilirken Başkanımız Mehmet TOP’da Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu (TASKK) Yönetimine yeniden girmiştir. Başkanımız Mehmet TOP‘un gerek ilimizdeki çalışmaları ve gerekse Konfederasyondaki başarılı çalışmaları sonucu 12.kez Konfederasyon Yönetimine girmesi de ilimiz adına son derece sevindirici olmuştur.

Ayrıca, 16.10.2021 tarihinde TFF tarafından açıklanan; TFF Başkan Vekili  Ali DÜŞMEZ Başkanlığındaki TFF Amatör İşler Kurulunda Federasyon Başkanımız Mehmet TOP da yer almıştır.

Genel kurulda TFF Amatör İşlerden Sorumlu Genel Sekreter Vekili ve Konfederasyon Genesil Başkan Vekili Adnan ERSAN’ın Türkiye Futbol Federasyonu’ndan emekli olması nedeniyle Genel Başkanımız  Ali DÜŞMEZ tarafından kendisine hediye vazo takdim edildi.

Başkanımızı bu dönemde de Konfederasyon Yönetimine ve TFF Amatör İşler Kuruluna girmesinden dolayı kutluyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyoruz.

ASKF

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.