BAL DENETÇİLERİ ve SAĞLIK TEDBİRLERİ KONTROLÖRLERİ EĞİTİM SEMİNERİ YAPILDI

2020-2021 sezonu da Türkiye Genelinde 56 ilde toplam 108 takımın katıldığı Bölgesel Amatör Lig  (BAL) müsabakalarında görev yapacak olan  BAL Denetçileri ve Sağlık Tedbirleri Kontrolörleri eğitim semineri TASKK Genel merkezinde TFF ve TASKK işbirliği ile yapıldı.

Pandemi koşulları nedeniyle video konferans yöntemi ile gerçekleştirilen toplantıda TASKK Eğitim Sekreteri ve TFF Amatör İşler Kurul Üyesi olan Federasyon Başkanımız Mehmet TOP BAL Denetçilerine, TASKK Sağlık İşleri Sekreteri ve Çanakkale ASKF Başkanı Dr.Firuz ERDİL ise Sağlık Tedbirleri Kontrolörlerine sunum yaparak sezon başlamadan görevlilerce yapılacaklar hakkında TFF talimatları ve yayınlanan tebliğler doğrultusunda bilgilendirdi. TASKK Genel Başkanı Ali DÜŞMEZ’de toplantıya zoom üzerinden katılarak yeni sezonun hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ederek, katılımcıları selamladı.

TASKK Genel Sekreteri Abdullah ALBUNAR’ın moderatörlüğünü yaptığı seminer 2 oturumda gerçekleşti.

2020-2021 BAL Sezonuna katılan 1. ve 3. Grup illere 04.06.2021 Cuma günü 14:00-16:00 saatleri arasında, 2. ve 4. Grup illere ise aynı gün 17:00-19:00 saatleri arasında eğitim verildi.

Seminerde TFF Genel Sekreter Yardımcısı Adnan ERSAN ve BAL Koordinatörü Fahrettin ESERDİ’de katılımcılara BAL statüsü hakkında bilgilendirme yaptı.