Bölgesel Amatör Ligde 08.04.2012 Pazar günü Atatürk Stadında UŞAK İL ÖZEL İDARESPOR ile son maçına çıkacak olan Muğlaspor takımını Federasyon yöneticilerimiz ziyaret ederek baklava ikram edip, başarılar diledi.

Ziyarete Federasyon Başkanımız Mehmet TOP, Genel Sekreterimiz ve HİF İl Sorumlusu Mustafa YANDIK ile Mali Sekreterimiz ve Futbol İl Temsilcimiz Ali KARAKAYA  katıldı.

Futbolcularla yapılan görüşmede Federasyon Başkanımız Mehmet TOP “Sezon başında Muğlalı sporseverlerin sizlerden beklediği performansın çok üzerinde bir performans gösterdiğiniz bir gerçek. Aynı başarınızı bu son maçta da göstererek Türkiye Profesyonel 3.Ligine yükselmenin ilk adımı olan Play-Off müsabakalarına kalacağınıza yürekten inanıyoruz. Gerek Federasyon olarak, gerekse Muğla halkı olarak Muğlasporun layık olduğu yer olan Profesyonel Lige taşımanız dileğiyle sizlere, teknik heyetimize, kulüp Başkan ve Yöneticilerinize başarılar dileriz.” dedi,

Muğlaspor Kulüp Başkanımız Eminer İÇTEN ise yapılan bu nazik ziyaretten ve verilen destekten dolayı Federasyon Başkanımız ve Yöneticilerimize teşekkür etti.

ASKF